2019 En iyi kablosuz kulaklıklar

Kablosuz kulaklıklar ıPhone, samsung, nokia, blackberry tüm akıllı telefonlara uyumludur.  Ve gün içerisinde bazen sosyal medya gezintisi bazen müzik dinlemek bazende video izlemek için ihtiyaç duyduğumuz bir aparattır.  Bluetooth kulaklıklar eskiden çok tercih edilmese de şuan en çok tercih edilen teknolojilerden biridir.  AptX ve pil teknolojisindeki yenilikler gibi kablosuz iletim standartlarındaki gelişmeler sayesinde, Bluetooth kulaklıkları müzik dinlemenin en popüler yolu haline geliyor.

Büyük akıllı telefon üreticileri,  AptX kodeğinin geliştiricisi olan Qualcomm, Jaybird, Plantronics, Nuforce, RHA ve Jabra gibi ses şirketleri ile geliştirici ilişki içindedir. Ses kalitesi  ve batarya ömrü gibi konularda gelişmeler bu işbirliklerinden çıkmaktadır.

Şimdi en iyi kulaklıkları sıralamaya başlayalım;

NuForce, BE Sport4 kulaklıkları şık ve sağlam yapılı,hafif işlevselliklerini ve etkileyici ses izolasyonunu çekici bulmasına rağmen egzersiz için idealdirler. Kablosuz kulaklıkların artık en iyileriyle rekabet edebileceklerinin kanıtıdır.

RHA MA390 Kablosuz  performans ve pil ömrü açısından yüksek kalitededir. Kulaklıklar son derece iyi bir şekilde dizayn edilmiş ve  eğlenceli bir ses imzasına sahip ve tüm bunları en uygun fiyata sunuyor.

Obe Plus6 akıllı telefon üreticisi aynı zamanda telefon aparatları konusunda uzmandır.  Bunun en iyi örneği, kulaklarında mükemmel Bullets.   

Jaybird,Sony, Beats X,Bose QuietControl 30,Jabra Elite 65t, NuForce BE Free5, AirPod bunlarda diğer önerilerimiz, listemizde sizlere sunuyoruz..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir