2019 yılında satın alınabilecek en iyi telefonlar
0

Günümüzde Android telefon sahibi olmayan kaç kişi kaldı?  Hayatı kolaylaştıran icatlar ile teknolojiye direnen kişileri dahi şuan kendisine bağımlı kılmıştır. 24 aylık bir deme planı ile en iyi telefona kavuşabilirsiniz.  Telefon değişikliğini seviyorsanız şuan sıklıkla yenilenen teknolojiyi  düşünerek taksitli alışveriş  yapmanızı  önermiyoruz.

2019 yılına kullanabileceğiniz önerilerimize Pixel 3 ve Galaxy S10 ile başlayalım. Bu telefonlar oyun severler tarafından en çok tercih edilen cihazlardan özellikle kamera özelliklerine söyleyecek pek bir şey yok gibi. …  En kaliteli gece çekimlerini bu akıllı telefonlar ile yapabilirsiniz.  Diğer modellerinden ayıran özellik Night Sight adlı bir versiyon yükseltme işlemi uygunlandı.

One Plus birinci sınıf telefonlardan biridir.  Parmak izi sensörüne bağlı ilk telefonlardan biridir.  Fiyat avantajı diğer iki  telefon ile karşılaştırdığınızda daha iyidir.  Motorola telefon en iyi batarya ömrüne sahip telefonlardandır. Alexa hoparlör işlevselliği etkileyen özelliklerden biridir.

Nokia 7.1, Google’dan direk güncellemeler alabilen sade bir yapıya sahiptir. Nokia 6.1’den oldukça hızlı bir orta hızda işlemciye, çift arka kameralara ve 64 GB depolama alanına sahip. Olumsuz tarafı, sadece biraz suya dayanıklılığı ile ilgilidir.Samsung Galaxy Not 9 yeni Bluetooth işlevselliğini seveceksiniz, bu da onu açık uygulamalar ve uzaktan fotoğraf çekimi gibi şeyler yapmak için kullanmanıza izin veriyor. Gönderen Fortnite nöbetleri cevap e-posta, bu kaslı, kaslı telefon en zorlu görevleri işleyebilir. Notun fiyatı göz önüne alındığında, S Pen’iniz aklınızda olmadığı sürece bir Galaxy S10 Plus almanızı öneririz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X