2019 yılının en iyi akıllı telefon modelleri 
0

Onlarca telefonun lansmanı 2019 yılında yapıldı ve dünyanın en iyi markalarının son model akıllı telefonları arasında seçim yapamıyorsanız, size küçük bilgilendirme yapalım.

Nokia 9 Pureview, Samsung Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy Fold, LG son günlerde tanıtımları yapıldı. Ancak yeni telefon modeller yolda…

Favori akıllı telefon seçimleri her zaman yüksek maliyetli, süper özellikli telefonlar olmak zorunda değil.  Pilinden ekran tasarımına kullanıcıların birçok tercih sebebi olabilir.

2019’un en fonksiyonel ve en iyi bütçeli telefonlarına göz atın.

  • Samsung Galaxy S10 şuan en iyi akıllı telefonlar arasında en üst sıralarda yer alıyor. 4 inç ekran, harika renkler en iyi kamera kapasitesine sahiptir. 4100 mAh pil sayesinde Galaxy S10 Plus’ta pil ömrü S9 Plus2a göre daha yüksektir.
  • Samsung Galaxy S9 fiyat skalasında üstlerde olsa da oldukça iyi performansa sahiptir. 1TB depolama alanı sunması en önemli ve fark yaratan özelliklerdendir. Daha küçük ekran ancak renk kapasitesi inanılmaz.
  • Çin menşeiyle bir şirket olan Huawei Mate 20 Pro oyun oynamak istiyorsanız, sizin için en akıllı telefondur. QHD çözünürlüğü ve HDR10 desteği her şeyin mükemmel olmasını sağlar.
  • iPhone XS, iPhone XS,Maks On S,XS Max, Apple’ın 2017 itibarı ile her geçen gün yeni bir cihazı piyasaya sürüyor. iPhone XS’deki 5.8 inç OLED ekran, iPhone X’te bulacağınızla aynıdır, bu yüzden XS Max’taki dikkatimizi çeken 6,5 inçlik ekran görüntüsü ile- video izlemek için harikalar yaratıyor.
  • LG G7 ThinQ, uygun fiyatlı akıllı telefon sizlere mükemmel resimler çekmenize yardımcı olur. Görüş alanı gelişmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X