2019’un en çok beklenen yeni akıllı telefon modelleri
0

2018 yılında akıllı telefon modelleri kendini tekrarlar halde olduğundan sektörde cirolar sebebi ile hayal kırıklıklarına yol açmıştır.  Akıllı telefon sektöründe durumun farkına varan Samsung, Apple gibi birçok marka hemen toparlanmaya gitmiş ve katlanabilir telefon ile yeniliklerin müjdesini vermiştir.

2019 yılı içinde birere birer çıkan yenilikler 5G, katlanabilir akıllı telefon ve kamera özelliklerindeki gelişmeler gibi görünüyor. Ancak her zaman farklı teknolojik gelişmelerin getireceği sürprizler söz konusu olabilir.

Samsung, Apple,Xiaomi, OnePlus gibi şirketler 5G hazırlık dönemini çoktan geçti. Yılın ilk yarısı itibarı ile fısıltılar lansmanlara dönüştü.  Tüm kullanıcılara ulaşmayı hedefleyen akıllı cihaz üreticileri kullanıcılara farklı fiyat skalası ile ulaşmayı hedefliyor.

2019 yılında Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy F, plus serisinden daha uygun fiyatlar ile kullanıcıya ulaşıyor.  Yeni tasarımlarda parmak izi sensoru ve kamera kalitesi ile Samsung farkını görebiliyorsunuz.

Nokia firması 2019 yenilikleri ile atakta olan bir firma sektörde benzersiz özeliklere sahip bir telefon gibi görünüyor.  5 arka kamera, kablosuz ve tam ekran şarj özellikleri ile dikkat çekiyor.

2019 yılında Huawei P30, P30 Lite ve P30 Pro serisi modeliyle kendini tanıtmak istiyor, herkes için önemli olan tasarımın ötesinde, özellikle P30 Pro’ya yeni özellikler eklenecek, yüksek performanslı ve zoom lensli arkaya bakan 4 kamera özelliği ile rakiplerin arasından sıyrılacağa benziyor.

Apple çağı OİS ile değiştirmeye başladı, diğer firmaların çok çalışması ve fark yaratması gerekiyor. En azından fiyatlar açısından…  Kullanıcıların alışkanlıklarını kökten değiştirecek yeni nesil tasarım ve işletim sistemleri için 2019 yılında lansmanlar başladı.  Sizde çağı yakalayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X