Samsung Galaxy Fold, S10 ve 5 G Katlanabilir Telefon
0

Samsung Galaxy Fold, S10 ve 5 G Katlanabilir Telefon

Koreli bir şirketin son on yılda akıllı telefonlar ile ilgili büyük atılımından bahsedersek, aklınıza hangi firma gelir? Tablet aynı zamanda katlanabilir akıllı telefona dönüşen teknolojisini açıkladı.  Samsung Galaxy Fold, tipik bir telefon işlevi görüyor. Ancak 7,3 inç dokunmatik ekran ile akıllı telefon kendisini benzerlerinden ayırıyor.

Nisan ayında piyasaya sürüleceği düşünülen cihazın piyasadaki en pahalı akıllı telefon olması bekleniyor.

Samsung son günlerde Galaxy S10’un son sürümünü piyasaya sundu.  Samsung Galaxy S10E, S10 S10+  dokunmatik ekranın içine yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısı ce geniş açılı fotoğraf çekimi için üç arka kamera sahiptir.

Samsung son dönemde ayrıca 6.7 inçlik ekrana sahip ve 5G bağlantılı Samsung Galaxy S10 5G’yi tanıttı.  Hızlı mobil bağlantısı sunan 5G şebekeleri çevrimiçi olduğunda kullanıma sunulacaktır.  Tüm bahsedilen bu Samsung cihazları ve aksesuarları kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Akıllı telefon mühendisleri cihazların daha büyük ekranlara sahip olması için, tüketicilerin özellikle film ve oyun severlerin hayallerini süsleyen ikiye katlanabilir dokunmatik ekranı geliştirdi.    Bu yeni teknoloji sektöre yeni bir soluk getireceğe benziyor.

Samsung yeni teknoloji akıllı telefon katlanabilir özelliği ile video ve film izleme konusunda çoklu görev özelliklerine hitap edeceği bekleniyor.

Elbette firmaların kendini tekrar eden akıllı telefon modelleri ile ilgili tüketicinin artık yenilik beklediğini görebiliyoruz.  Özellikle satın alma yani telefon yenileme oranlarında düşüş ile kendini bunu çok net görebiliyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X