AirPods 3 Geliyor !
0
Airpods 3

Son tanıtımı 2016 eylül ayında, yeni çıkacak olan iPhone 7 ile birlikte duyurulan kablosuz farklı bir kulaklık olan AirPods ürününün yeni modeli AirPods 2, Apple firmasının Mart ayında gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılmıştı. iPhone 11 son etkinliğinde ise AirPods 3 tanıtılmadı.
AirPods 3 cihazı kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak ediliyorken, iOS 13.2 beta sürümünün de yazılımcılar tarafından yapılan inceleme sonrası, kaynak kodlarında bazı detaylar tespit edildi. iOs 13.2 güncellemesinde bulunan bir açık, AiorPods 3 kulaklığı veyahut başka bir kulaklığın gürültü engelleme teknolojisi ile çıkı yapacağını göstermekte.

Gürültü engelleme Teknolojisi

Apple firmasının üretmiş olduğu kablosuz kulaklıklarında gürültü engelleme teknolojisine yer vermiş olacağı ise yeni bir sızıntı olarak kabul edilemez. Son yıllarda sürekli konuşmalara devam ediliyorken, bugüne kadar tanıtılmış olan iki yeni modele de yer verilmemiş olması çoğu kullanıcıyı üzmüştü.
Geçtiğimiz günlerde yeni kulaklıklar da tanıtılmaya devam etti, Buds + LG Free gibi yeni tarz kablosuz kulaklıklar da bu gürültü engelleme teknolojisi kullanmaktadırlar. Erişilebilirlik ayarları ise genel bölümlerinde tespit edilebilen görsellerde, EarPods ve AirPods karışımı bir kulaklık ile karşılaşıyoruz

Airpod 3

Model kodu olarak da B298 kodu ile piyasaya sürülecek olan AirPod ürününü doğrulayan, bir diğer olay ise, Odak modu olarak da isimlendirilmiş olan ve gürültü engelleme ( gürültülerin önüne geçme ) tarzında bir modun kullanıcılara sunulacak olması da fazlasıyla dikkat çekmekte.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X