Apple, 2018’de Yeni Telefon Çıkaracak Mı?
0
2018 de iphone telefon çıkaracakmı

Yılın geri kalanında mağazalarda görmeyi beklediğimiz iPhone’lar hakkında söylentiler çoğalmaya başladı ve bu söylentilere dayanarak bu yıl iPhone’un gelişmeleri için heyecan verici bir yıl olacağını düşünüyoruz. 2018 iphone telefon çıkaracak mı sorusuna cevap olarak Apple’in 3 hazırlığı var.

Söylentilere göre Apple, yeni iPhone’larını tanıtarak serisine devam etmeyi düşünüyor. Bunlardan ilki, 5.8 inç boyutunda OLED ekran özellikli olan iPhone X modelinin geliştirilmiş ikinci nesil versiyonu, ikinci ise diğer ürüne göre daha büyük bir 6.5 inç boyutunda OLED ekran özelliklerine sahip olan “iPhone X Plus” olarak düşünülmektedir.

Kuşkusuz ki mevcut apple yeni modeli iPhone X kadar pahalı olacak bu iki OLED ekran iPhone ile birlikte Apple bir LCD ekran ile yeni, daha uygun fiyatlı 6.1 inç iPhone tanıtmayı planlıyor.

Yeni iPhone’ların hepsi Face ID’yi destekleyen bir TrueDepth kamera sistemi ile donatılacak. Bu durum, Apple’ın amiral gemisi iPhone serisinde ana düğmeyi ve Dokunmatik Kimlik Parmak İzi sensörünü iptal edeceği anlamına gelir.

Yeni 5,8 inç ve 6,5 inçlik OLED iPhone’lar, iPhone X’in tüm zilleri ve sesleri ile donatılacakken, Apple maliyetleri düşürmek için 6.1 inçlik modelden bazı özellikleri kesecek. Bu cihazın paslanmaz çelik bir çerçeve yerine alüminyum bir çerçeveye sahip olması ihtimali bulunuyor aynı zamanda kablosuz şarj ile donatılmış olmayabilir. Fiyatı aşağılara çekebilmek için tek bir lense sahip arka kamera ve aynı zamanda ekranlar da 3D Touch’ı desteklememe durumu da konuşulan diğer özellikler.2018 de iphone telefon çıkaracakmı

            Mevcut kullanıcılar ve IOS’a geçmek için fırsat kollayan diğer kullanıcılar 2018’in geri kalanında mutlu haberler bekleyecekler.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X