Apple AirPods Çıkış Tarihi ve Söylentiler
0

2019 yılında Apple gibi bir çok ünlü telefon firması yeni cihazları ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Özellikle katlanabilir telefon bekleniyor.  Bir başka beklenen cihaz ise Apple AirPods bekleniyor.

Apple AirPods yeni versiyonunda  büyük farklılıklar bekleniyor.  Kablosuz kulaklık olmasının yanı sıra bir sağlık ve fitness cihazı olacağını söylüyor.  Apple’ın Apple Watch’la bağlantılı olarak çalışabilen bir cihaz diyebiliriz çünkü özellikleri  ile artık bir aparat olmaktan çoktan uzaklaştı.  Fiyatı elbette çok düşük olmayacak ancak beklenen özellikleri  karşılayacaksa ödediğiniz paraya değecek gibi  görünüyor.

Apple AirPods  haziran ayında çıkacağına dair söylentiler var.  Tasarımı ile ilgili  söylentiler ilginç, AirPods 2, Beats Studio serisine benzer bir çift kulaklık olacağı  bekleniyor.

Apple AirPods  elbette kablosuz bağlantı kolaylığını sunuyor.  Hem 2018 hem de 2019 güncellemelerinin Apple Watch 3’tekullanılan W2 yongasının eklenmesi sayesinde daha iyi Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olacağını umuluyor.

Peki, Siri konusunda gelişmeler nelerdir.  Sesli aktivasyon özelliğine sahip olacaktır. Apple asistanınızı  “Hey Siri”şeklinde seslenerek ulaşabileceksiniz.  Yeni kablosuz şarj kutusunun yanında bulunma şansı iyi görünüyor.

Apple AirPods  yağmura, sıçrayan sulara karşı dayanıklı olacak ancak kulağınıza takarak denize yada havuza girme çılgınlığını unutun .

Fitnes takibi kalp atış hızı algılaması yanı sıra , Apple AirPods 2’nin kalp atış hızınızı hesaplamasına izin veren kalp atış hızı ile birlikte vuruş hacmini ölçmelerine izin verir.

Kablosuz şarj edebileceksiniz ve gürültü  önleyici bir kulaklık dizaynı bekleniyor.

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X