Apple Display Yeni Teknoloji ve Akıllı Telefonlara Yansıyacağı Beklenen Yenilikler
0

Akıllı telefonların birçok özelliği önemli olsada en önemli  özellikler arasında ekran kalitesi geliyor.  Resim çekmek için kullanabilir, video izleyebilir, oyun oynarken gerekli ekran kalitesi  ile daha fazla zevk alabilirsiniz.

Gelen haberler Apple’ın  a 6K yada 8 K  harici  ekran üzerinde çalıştığını gösteriyor.   2016 yılında benzer bir söylenti  ile Thunderbolt beklenirken çalışmaları durdurmuştu.   Yeni çalışılan monitörler piyasadaki benzerlerinden ayrılacak özelliklere sahip olacak mı?

Görsel olarak tanıdık olan cihazın çözünürlük kalitesinin Apple telefonlara da yansıyacağı düşünülüyor.  Apple gibi  büyük firmaların yaptığı her yenilik şüphesiz  tüm cihaz teknolojisini  ekiliyor.

Apple tüm aygıtları ile uyumlu olması beklenen teknoloji için bir  süre daha beklememiz gerekiyor. Ekran paylaşımı gibi benzer özelliklerin istediği gibi  yenilikçi teknolojide hazırlanması için Apple çalışmalara devam ediyor.

Iphone ve Ipad Kişisel Hotspot Ayarlama  

Hotspot bir  Wi-Fi şebekesine erişim olmadığında Iphone veya iPad’inizin (Wi-Fi hücresel ağ ile) hücresel veri  bağlantısını paylaşmanıza izin verir.

Ayrıca Wi-Fi, Bluetooth veya USB kullanarak Kişisel Bağlantı Noktasına bağlanabilirsiniz.

Kişisel Bağlantı Noktanıza bir cihaz bağladığınızda, durum çubuğu maviye döner ve kaç cihazın katıldığını gösterir. Kişisel Hotspot’unuza bir kerede katılabilecek cihazların sayısı, operatörünüze ve iPhone modelinize bağlıdır. Diğer cihazlar Kişisel Bağlantı Noktanıza Wi-Fi kullanarak katıldıysa, İnternete ana cihazdan bağlanmak için yalnızca hücresel verileri kullanabilirsiniz.

Bir cihazın bağlantısını kesmek için, Kişisel Bağlantı Noktasını kapatın, Bluetooth’u kapatın veya USB kablosunu cihazınızdan çıkarın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X