Apple, Google, Huawei ve Samsung En yeni telefon modelleri
0

Tamamen cam tasarım, yüz tanıma ve üçlü kamera özellikli Apple, Google, Huawei ve Samsung’un en yeni akıllı telefon modellerini sizler için özetledik.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei en yeni akıllı telefonu  olan Mate 20 Pro diğer cihazlara göre daha üstün bir teknoloji  sunuyor. 6.39 inç OLED ekran ve çentikli bir modeldir.  Parmak izi okuyucusunun yanısıra Apple’ın yüz tanıma teknolojisine benzer 3B yüz tanıma sistemine sahiptir.  Zum özelliğinin yanısıra panorama çeken geniş  açılı bir sisteme sahiptir.  Şarj konusunda mükemmel  diyebiliriz. Şimdiye çıkan modellerden en uzun şarj tutan cihazlardan biridir.

Samsung Galaxy Not 9

6.4inç OLED ekran, birinci sınıf bir işlemci, genişletilebilir depolama, arkada harika bir çift kamera, kablosuz şarj ve hatta kulaklık jakı var. Telefonun ayrı bir noktasından çıkan ekran kalemi ile;  not alın, işaretleyin, tıklayın.  Prob ucu birkaç saniye içinde şarj edilir ve sürekli kullanımda yaklaşık 30 dakika sürer.

Apple ıphone XS

Apple’ın iPhone XS tartışmasız pazardaki en iyi akıllı telefon, 5.8inç OLED ekranı mükemmel, tüm ekran tasarımında kullanılabilir alan etkindir. Yani aslında  küçük bir gövdeye sıkıştırılmış büyük bir ekrana sahiptir.

Face ID yüz tanıma sistemine sahip sistem ile benzerlerinden ayrılan bir özellik sunuyor.  Yoğun kullanımda dahi 24 saat süren batarya ömrü en iyi özelliklerinden biridir.  Kablosuz şarj avantajı tercih sebeplerinden biridir.

OnePlus 6T

Bol miktarda depolama alanına sahip cihaz ekran parmak izi sensörü  ve selfie kamera ile en iyi resim çekme kapasitesine sahip cihazlardan biridir.  Kablosuz şarj imkanınız yok malesef.   Oyun performansı açısından inanılmaz hızlıdır. Oyun severlerin en çok tercih ettiği  cihazlardan biridir.

Google Piksel 3

Pixel 3, nispeten küçük ancak  5.5 inçlik bir ekrana sahip olan tartışmasız en iyi Android cihazlardan biridir. İşlemcisi  birinci  sınıftır ve net bir OLED ekran elde edersiniz.  

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X