Apple Iphone Son Modeller Karşılaştırma
0

Apple Iphone kullanıcıları kolay kolay farklı bir modele geçmezler, geçemezler alışkanlıklar buna engel olur.  Özellikle Apple Ipad vb.  cihazlar ile uyumu ve kişisel adaptasyonu söz konusu  olduğunda farklı bir cihaza geçmek birçok cihazınızı değiştirmeniz gerektiğini ve maliyet açısından zorlu bir sürece dönüşebilir.  Genelde kullanıcı  alışkanlıklarını sürdürerek bir üst modele geçerek yenilenen teknolojiyi takip eder ve adapte olur.

Tam ekran tasarım  ve Liguid retina LCD ekran özelliği ve uzun pil ömrü  ile kullanıcılarına her geçen gün iyileştirdiği ekran ve diğer teknolojileri  sunuyor.

En hızlı performans kalitesi  ile stüdyo kalitesinde fotoğraflar çekmek için yanınızda fotoğraf makinesi olmasına gerek yoktur.  Sadece Iphone akıllı telefonunuz ile  birçok şey yapabilirsiniz.  Hava durumuna bakabilir, adım sayınızı  kontrol edebilir, resim çekebilir veya kaliteli  film izleyebilirsiniz.

İşte Iphone son model telefonlarda birkaç karşılaştırma detayı;

Iphone XR

Iphone 7 Iphone 6
Ekran 6.1 İnç 4.7 İnç 4.7 İnç
Liquid Retina HD ekran1 Retina HD ekran Retina HD ekran
Kamera 12 MP 12 MP 8 MP
7 MP  7 MP 1.2 MP
TrueDepth kamera FaceTime HD kamera FaceTime HD kamera
Face ID Touch ID Touch ID
Yeni nesil Neural Engine’e sahip
A12 Bionic çip
 
A10 Fusion çip A8 çip
30 dakikaya kadar 1 metre derinlikte suya dayanıklı tasarım2 30 dakikaya kadar 1 metre derinlikte suya dayanıklı tasarım2
Kablosuz şarj
(Qi şarj aygıtlarıyla çalışır3)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X