Asus Zenfone 6 Oyunlar İçin İdeal
0

Asus Zenfone 6 akıllı telefon en iyi özelliklerini alarak performansını artırdı.  Sade tasarımı ve özellikleri ile aradığınız her şeyi bu akıllı telefonda kolaylıkla bulacaksınız. Güçlü Intel işletimcisi ile birden fazla görevi hızlıca yerine getirebilir.  Oyun severler için uzun pil ömrü avantaj sağlar.

2×2 Intel Hyper – Threading teknolojisine sahip Asus ZenFone 6 Intel Atom 2580 işlemcilerini kullanır.  Bu sayede uygulamalar kolaylıkla beklemeden açılır, oyunlar sorunsuz şekilde çalışıyor.  Pil ömründen ödün vermeden Java Script web sayfalarına kolayca göz atabilirsiniz.

3D kalitesi ile oyunlara farklı bir kalite getiriyor.  Zenfone 6 tek cihazda çift SIM kart yuvası kullanır.  Bu sayede iş ve kişisel yaşam arasındaki görevi kolayca ayırabilirsiniz.  Zenfone’un gelişmiş anten tasarımı, yeraltı treni veya tünel gibi zayıf sinyallere sahip alanlarda harika performans sunar.  Ayrıca sinyal ararken güç kullanımını azaltmak ve bekleme süresinde iki kat artış sağlamak için üretilmiştir.

En hızlı veri indirme performansına sahip akıllı telefon, 42 Mbps DC-HSPA + ve çift taşıyıcıya kadar olan ağ hız desteği ile HD videolarınızı kolayca izleyebilir, webde gezinebilir veya dışarıdayken çalışabilirsiniz.

Tüm gün kullanımınız için uzun pil ömrü, güç tasarrufu avantajı sağlar.  Zenfone 6 yüksek çözünürlükte 1280 x 800 6 inç HD IPS + ekrana sahiptir. Açık havada bile en iyi okunabilirlik için maksimum 400 nit parlaklık sunar.

Gelişmiş netlik, canlı renkler içeren ASUS TruVivid teknolojisini sunar.

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X