ASUS ZenFone Max Pro M2
0
asus telefon modelleri, asus zenfone max pro m2

Asus her bütçeye uygun akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Kendini her geçen gün yenileyen ve teknolojik gelişmeleri kullanıcısının ihtiyacına göre değerlendirerek üretime geçiren bir markadır.. Asus akıllı telefonların yanı sıra aksesuarlarında iddialı.
Asus Max M2 ve Asus Max Pro M2 modelleri hem tasarım hemde donanım açısından birçok kişiye hitap edeceğe benziyor. Özellikle 2019 yılı en uygun bütçeli telefonlardan biri olan Asus ZenFone Max Pro M2 özellikleri hiç de diğer modellerin özelliklerini aratmıyor.
Yeni Asus ZenFone Max Pro M2 mobil oyun veya film izlemek için en ideal telefonlardan biridir.

Specs of Asus Zenfone Max M2 and Max Pro M2
Asus Zenfone Max Pro M2 akıllı telefon Asus Zenfone Max Pro M2 telefon ile aynı tasarıma sahiptir. Telefon 4 GB RAM ve 64 GB depolama özelliğine ile standartları zorluyor. 12MP+ 5MP arka kamera çözünürlüğü ile çift arka ve bir ön kamera özelliği yanı sıra selfi özelliğini içinde barındırıyor.6.3 inç büyüklüğündeki ekran ise 2280 x 1080 piksel çözünürlüğündedir.
Asus Zenfone Max Pro M2 son zamanlarda oldukça popüler olan çentik tasarıma sahip model şimdiden oldukça rağbet görüyor.
Kullanıcılardan çok iyi yorumlar alan cihaz 2 yıl garanti kapsamındadır. Çerçevesiz tasarım ve eğimli ekrana sahip Asus Zenfone Max Pro M2 ekran boyutu 5.99 inçtir.
Ekran çözünürlüğü günümüzde bir telefonda aranması gereken en önemli özelliklerden biridir. Hızlı Şarj ile 160 dakika tam dolum sağlıyor.
Asus Zenfone Max Pro M2 ile birlikte ekranı çiziklerden korumak için Corning Gorilla Glass v6 ile birlikte verilir. Asus Zenfone Max Pro M2 verimli şekilde performans çıkarmasını sağlayan Qualcomm, Snapdragon, 660 Mobil platforma tarafından desteklenmektedir.
Hiç kuşkusuz 2019 yılının en tercih edilen cihazlarından biri olacağa benziyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X