Asus Zenfone Max Pro Özellikleri ve Fiyatı
0
Asus Zenfone Max Pro

Asus Zenfone Max Pro’nun en önemli özelliği pil kapasitesinin yüksek olması.  Son yıllarda piyasaya sunulan telefonlar arasında en yüksek pil ömrüne sahip olan modellerden biri olan Asus Zenfone Max hızlı bir şekilde şarj oluyor. Bu da fotoğraf ve oyun tutkunları için bulunmaz bir nimet!

Asus Zenfone Max Pro Özellikleri

6 inchlik ekran boyutu alışılmışın üzerinde olsa da telefonun yan taraflarında bulunan boşluklar minimalize edildiğinden, Asus Zenfone Max Pro 5.5 inch ekranlı bir telefon boyutlarına sahip. Ekranın cezbedici yönü ise yüksek ışıklı ortamlarda dahi net bir görüntü vermesi.

Cihazın arka kamerası 13 MP artı 5 MP iki kameradan oluşuyor. Dual kamera en iyi performansını portre çekimlerde gösteriyor. Yüksek diyaframlı çekimlerde olduğu gibi portre netliğini artırarak arka planı flulaştırıyor. Böylece göze en yakın fotoğraf deneyimini sunuyor. Ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip. Yüksek ışıklı ortamlarda çekilen fotoğrafların kalitesi oldukça yüksek olsa da düşük ışık ortamında fotoğraf performansı ortalamanın üzerine geçemiyor. Ayrıca cihaz 4K video çekim özelliğine sahip.

Android 8.1 işletim sistemini kullanan Asus Zenfone Max Pro’nun arayüzü oldukça sade ve kullanışlı.

Snapdragon 636 işlemcisi ve 4 GB Rami sayesinde oyun performansı kullanıcı beklentilerini karşılıyor. Bunun yanında uzun süren oyun deneyimi sonrasında telefonda aşırı bir ısınma oluşmuyor. 64 GB dahili hafızaya sahip olan Asus Zenfone Max Pro tabii ki micro SD kart ile kullanılabilir.

Her ne kadar artık pek ihtiyaç duymasak da Asus Zenfone Max Pro özellikleri arasına radyo dinlemeyi eklemiş. Kullanışlı kulaklığı sayesinde de kullanıcılarına kaliteli bir müzik deneyimi yaşatmayı hedeflemiş.

Asus Zenfone Max Pro Fiyatı

Asus Zenfone Max Pro satışa sunulduğu Ekim ayı itibariyle 2600 TL’yi görse de serbest piyasa koşullarında telefona 2200 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X