En İyi Gelişecek Telefon Teknolojisi Hakkında
0

Mobil teknoloji son hızla ilerlerken sektörün öncüsü markalar tarafında rekabet kızışıyor.  Rekabetin kızışması biz kullanıcılar için oldukça avantajlıdır.  Şimdi  telefonların bazı özelliklerine göz atacağız.

Yıllar boyunca, cep telefonları katı bir müşteri sözleşmesi ile kullanıcıları zora soktu. Ancak bu Wi-Fi telefonları ile değişmeye başladı. Telefon sahipleri hala bir operatöre sahip olsalar bile, telefonlar ev veya ofis Wi-Fi şebekelerine bağlanabilir. Bu yetenek sizi dakika saymaktan veya diğer masraflardan endişe etmekten kurtarır. Bazı telefonlar kesinlikle Wi-Fi VoIP şebekelerinde çalışır ve sizi tamamen geleneksel bir operatöre bağlı olmaktan kurtarır.

Birçok teknoloji meraklısı, tüm iletişim ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayabilecek “hepsi bir arada” taşınabilir aygıtın hayalini kuruyor. İPhone gibi markalar her defasında bir öncekinden daha akıllı telefonlar çıkardıkça bir sonraki teknoloji adımını merak ediyoruz.  Ve sabırsızlıkla bekliyoruz. İnsanın doğasındaki adrenalini  merak harekete geçiriyor.  Teknoloji tutkunları katlanabilir telefon ile ilgili son gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyor.  Bu teknoloji, gerçek dünyadaki dijital bilgileri birleştirmek için interneti, ivme ölçerleri ve GPS’i bir araya getirecek.

Telefon sektöründeki tüm markalar  hemen hemen her cep telefonunda kullanılabilecek telefon yazılımı oluşturmak için Google ve Yahoo gibi bazı büyük isimlerle çalışıyorlar. Potansiyel avantajlar, bir telefonu satın almak ve kullanmak için daha fazla pazar seçeneğine sahip olarak geliştirilmiş özellikler, uyumluluk ve düşük maliyetlerdir.

Telefon teknolojisi inanılmaz bir hızla ilerliyor, bu nedenle bu özelliklerin bazılarını yakında gördüğünüzde şaşırmayın.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X