Galaxy Fold Samsung
0

Uzay filmlerinde gördüğümüz birçok teknoloji artık hayatımızda yer almaya başladı. İnanmaya zorlansak ta cicret teknolojisinden katlanabilir telefona günbe gün her şey yavaş yavaş yoluna giriyor.

Huawei ABD merkezli Çinli bir firma ve son tasarım harikası katalanabilir telefon teknoloji severler tarafından beğenildi.  Galaxy Fold  Samsung katlanabilir telefon tasarımı harika görünüyor.  Smartphone ekran özelliklerine bakarsak dışta 4.6 inç ve içte 7.3 adeta bir kitaba benziyor diyebiliriz. Telefonu açtığınızda 7.3 inç ekran ortaya çıkıyor.

Aslında akıllı telefonunuz açıldığında bir tablete dönüşüyor.  Hem smart telefon hem tablet olarak kullanılan katlanabilir teknolojik cihaz yeni çağın kapılarını açıyor. Galaxy Fold  Samsung yazılım olarak biraz farklılık gösteriyor.

Galaxy Fold  Samsung Özellikleri 

  • 12 Gb RAM,
  • 512 GB depolama alanı,
  • 6 kamera merceğine sahip,
  • OLED Teknolojisi,

Samsung Infinity Flex ekranı ile büyük bir atılım yaptı.  Ayrıca sürekli gelişen teknoloji artık müzik çalar, fotoğraf makinasını  tek bir cihazda birleştirdi.  Kart kullanımının artması ile de yakında cüzdanlarımıza da gerek kalmayacak gibi görünüyor.  Şuanda katlanabilir telefon teknolojisi  oldukça yüksek maliyete sahip olsa da kısa sürede rekabetin  artması ile fiyatlar makul noktalara gelecek gibi görünüyor.

Galaxy Fold  Samsung  ve diğer firmaların kendini tekrarlayan teknolojileri, 2019 yılında oldukça değişti.  Özelikle Cicret teknolojisi bizleri hayalini kurduğumuz uzay çağına hazırlıyor gibi görünüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X