Galaxy Note 10 Plus vs iPhone 11 Pro Max Karşılaştırma
0

 

    • Günümüzde telefon kullanıcıları Samsung sevenler ve Apple sevenler olarak adeta ikiye ayrılmış durumdalar. Hangisinin daha kaliteli olduğu ise tabi ki kişiden kişiye göre değişmektedir. Bizim sevdiğimiz markayı başka bir kullanıcı pek tatmin edici bulamayabilir. Sizler için Galaxy note 10 plus ve iPhone 11 pro max ürünlerini karşılaştırdık farklarını ortaya çıkarttık bakalım beğenecek misiniz.

iPhone 11 Pro Max  vs Galaxy Note 10 Plus 
İlk olarak sizlere ürünlerin öne çıkan özelliklerinden bahsedelim.

Apple iPhone 11 Pro Max seçmeniz için ön plana çıkan özellikler ; 
Ön kamera megapixeli
Mikrofon sayısı
Çift sim kartı
Hacim
Barometre

Samsung Galaxy Note 10 Plus seçmeniz için öne çıkan özellikler ;

Uzun pil ömrü
Piksel yoğunluğu ( PPİ )
RAM  ( random erişim hafızası )
Kamera megapikseli
Ekran çözünürlüğü
Genel olarak baktığımızda galaxy’nin pil kapasitesi 4300 mAh gücünde üretilmişken , iphone telefonumuzun batarya gücü 3500 sınırlarında kalmış. Genel olarak çözünürlük ve piksel yoğunluğu olarak Galaxy note 10 Plus 498 ppi ile ön plana çıkmakta.Ekran boyutu olarak da önde gelen Galaxy note 10 plus iphone 11 pro max telefonundan tam olarak 0.3 inc daha fazla geniş. Ram olarak da Apple firmasını ikiye katlayan Samsung 12 gb ile ön plana çıkarken Apple pahalı fiyatına rağmen 6 GB ram ile yerini korumaya devam ediyor.
Genel olarak baktığımızda iphone 11 pro max vs galaxy no 10 plus karşılaştırmasında, teknik özellikler ile galaxy note 10 plus kesinlikle ön planda duruyor. Fakat Apple yazılımı ile farklı özellikler sunan şirket kullanıcılar arasında da farklı rekabetlere de yol açabiliyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X