Galaxy Note 9 Özellikleri ve Fiyatı
0

Smasung markasının Ağustos ayı içerisinde tanıtımını gerçekleştireceği yeni amiral cihazı olan Galaxy Note 9 özellikleri konusunda da fark yaratmaya devam edecek gibi gözüküyor. Son yıllar içerisinde Apple ile ciddi bir rekabete girmeyi başarmış olsa da hep bir adım arkada kalmaya devam eden Samsung markasının yapacağı bu atılımlar da kullanıcıların ilgisini çekebilecek cinsten olarak algılanabilir. Nitekim firma telefonlarına koymuş olduğu derin özellikleri ve tasarım harikası modelleri ile beraber akıllı telefon piyasasında büyük oynamaya devam edeceğinin sinyallerini de veriyor. Galaxy Note 9 cihazı da kullanıcılar tarafından merakla beklenen telefonlar arasında yer alıyor.

Öyle ki telefonun özellikleri de yavaş yavaş belli olmaya başlamış ve kullanıcılar arasında heyecan yaratmaya başlamış gibi duruyor. Özellikle depolama kapasitesi olarak cihaza farklı donanımlar ekleyen firmanın Galaxy Note 9 cihazını Türkiye içinde ne kadarlık bir maliyet ile satışa çıkaracağının da ayrıntıları piyasada yer alıyor.

Galaxy Note 9 Fiyatı

Kur farkı ve vergilerden dolayı en az 6000 liralık bir etikete sahip olması beklenen cihazın Eylül veya Ekim ayında raflarda yerini alması da bekleniyor. Hemen hemen her Samsung modelinde görmeye alışık olduğumuz belirli detaylar da tabi ki Galaxy Note 9’a da yansımış durumda. Nitekim bu denli farklı bir telefonun tabi ki Android işletim sisteminin son versiyonunu kullanması da sürpriz bir gelişme değil. Bunun dışında kamera özellikleri de cihazın ön plana çıkmasının önünü açacak gibi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X