Google Pixel 3 Lite & Pixel 3 Lite XL

Google X serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha hesaplı olması beklenen Google Pixel 3 Lite & Pixel 3 Lite XL modelleri de heyecanla beklenirken piyasayı kızıştıracağa benzeyen bir atılım yaptı. Yeni patent başvurusnda “kendin oluştur” şeklinde bir fikir ortaya koydu. Daha fazla detayı az sonra vereceğiz.

Şimdi Google Pixel 3 Lite & Pixel 3 Lite XL hakkında biraz sızan haberlerden bahsedelim. Serinin uygun fiyatlı olacağı düşünülüyor.

Piyasaya sızan haberler konusunda;  5,56 inç ve 2220 X 1080 piksel ve LCD ekran bekleniyor. Snapdragon 670 ile çalışacak olan cihaz, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ve Bir adet kulaklık girişi olacak, Pixel 3 ile aynı şekilde 12 MP yüksek çözünürlüklü kamera ve 2915 mAh batarya kapasitesi bekleniyor.

Tanıtımın bahar sonuna doğru yapılacağı düşünülüyor.

Google Akıllı Telefon Ve Patent Başvuruları

Patent başvurusunda bulunan Google yeni teknoloji akıllı telefonları ile merak uyandırıyor.  İlki manyetik kontaklar ve pogo pimleri gibi görünen bir ana şaseye bağlı bileşenlere sahip “kendin yap” şeklinde bir buluş gibi görünüyor.  Takılabilir çıkartılabilir modüller ekran, ön kamera, batarya, yardımcı ekran, fitness takipçisi, harici hafıza vb. Gerektiğinde ilgili modül takılabilecek gibi görünüyor.

Bu yeni teknoloji neyin yapılabilir olduğunu gösterecek gibi görünüyor.  Katlanabilir telefondan sonra “kendin yap”, “kendin oluştur” akıllı telefon teknolojisi sade Google için geçerli değil.

2019 yılı bitmeden akıllı telefonlar konusunda yeni atılımlar açılacağı kesin gibi görünüyor.  Takipte kalmak ve bu geleceğin teknolojisi ile tanışma zamanı.  2019 yeniçağ teknolojisinin başlangıcı gibi görünüyor.  En azından akıllı telefonlar açısından her firma kendini yenilikler için zorluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir