Google Pixel 3a Özellikleri
0

Google’ın sınıfında lider kameralarla birlikte daha düşük bir fiyata satılacak olan Pixel 3a ve Pixel 3a XL’i tanıttı.

Google’ın hedefi, Google’ın donanım şefi Rick Osterloh’a göre “daha fazla kişiye  akıllı telefon deneyimi sunmak” .En son Pixel telefonlar size hizmet veriyor mu? Pixel 3a incelememize bir göz atın; Hala Pixel 3a XL’i test ediyoruz, ancak telefonla ilgili bazı izlenimlerimiz var. İşte Google’dan düşük maliyetli bu telefonlar hakkında bilmeniz gerekenler.

Pixel 3a ve Pixel 3a çıkış tarihi ve bulunabilirliği
Pixel 3a, Sprint, T-Mobile, Verizon ve Google Fi’den temin edilebilir. AT & T bu telefonları taşıyor. Googlestore.com adresine de gidebilirsiniz. Pixel 3a 399 dolardan, Pixel 3a XL ise 479 dolardan başlıyor.

Piksel 3a Kamera
Google, Pixel kamera özelliklerini Pixel 3a ve Pixel 3a XL’e getirmiştir. Bu, düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar için Gece Görüşünü içerir.

Diğer hoş geldiniz kamera özellikleri arasında, yazılımı kullanan Portre modunun yanı sıra Süper Çözünürlüklü Zoom bulunur. Bu sayede mükemmel görünümlü çekimler yapmak için ikinci bir lense ihtiyacınız bulunmaz.

Pixel 3a ve Pixel 3a XL, Snapdragon 670 işlemcisi, 4GB RAM ve 64GB depolama kapasitesine sahip en güçlü telefonlar değil. Sonra tekrar, bunlar orta sınıf telefonlar. Neyse ki, bu telefonlar Android’in temiz bir sürümünü çalıştırdığından, günlük işler sırasında gecikme yaşamazsınız.

Pixel 3a, 5,6 inç ekran ve Pixel 3a 6 inç ekrana sahip ve ikisi de OLED.

Google üç renk seçeneği sunacak:

Siyah,  Beyaz ve Mor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X