Google Pixel 4 XL Özellikleri
0

Piksel 3A ve  3A Xl Mayıs ayında piyasaya çıktı ancak Pixel  ve 4 XL için biraz daha beklememiz gerekecek gibi  görünüyor.  Fısıltılar Ekim ayını gösteriyor.  Yeni Google telefonlarda dikkatimizi  çekecek özellikler ile devam edelim.

Android 10 Q kullanacak ve yeni  işletimci  özellikle yenilikçi, güvenlik açısından mahremiyetinizi koruyor.  Pixel 4 ve 4XL tasarımı merakla bekleniyor.  Piksel 4 ve Piksel XL arasındaki en önemli fark; tasarım açısından çift lensli kameranın daha büyük bir modelde olmasıdır. İki mercekle Google’ın ilk telefonu olarak hizmet veriyor. 

Tasarımın Google’ın tüm ekranın sınırlarını gerçekten zorladığını, çift objektifli bir selfie kamerası ve doğrudan ekrana yerleştirilmiş çift kamera görüntü kalitesini  ve telefonun fotoğraf kamerası özelliğinin oldukça iyi olduğunu gösteriyor. Daha fazla ekran alanı ile standart model için 5.5in’den 6in’e daha yakın bir şeye, XL sürümünde 6.3in’den 6.6in’e yakın bir şeye rastladık. Pixel 4’ün parmak izi sensörü çok ilginç olmayacak gibi görünüyor.  

Google Pixel 4 XL Özellikleri

  • Android 10.0 Q
  • Snapdragon 855
  • 6GB RAM
  • 3296 tek çekirdekli  9235 çok çekirdekli kayıt

5G ağları destekleyen işlemci entegrasyonuna sahip gibi görünüyor.  XL modeli için ayrılan bir özellik olabileceği düşünülüyor.

Ayrıca Google’ın kullanılabilir depolama seçeneklerini genişlettiğini görüyoruz; birçok telefon artık 256 veya 512 GB kapasiteyle mevcut veya bir microSD yuvası ekliyor.

Yeni Pixel telefonların, e-SIM’i kullanarak teknik olarak iki SIM’e sahip olabilirsiniz. Ancak her ikisini bir kerede kullanamayacağınız için mevcut kurulum üzerinde bir gelişme bekleniyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X