HTC Desire 728 Özellikleri ve Fiyatı
0

HTC markasının akıllı telefon sektöründe ne kadar aktif bir rolü olduğu çıkardığı cihazlardan belli olsa da firma son zamanlarda durulma dönemine girdiğini her hamlesi ile beraber kanıtlıyor. Öyle ki senede 2 veya 3 akıllı telefonu piyasaya süren firmanın son senelerinde tek amiral cihaz ile sınırlı kalması da önemli gelişmelerden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

HTC Desire 728 cep telefonu da hem özellikleri hem de fiyatı ile beraber kullanıcıların memnun olacağı bir konumda yer alıyor olsa da rekabet edeceği alanın bir hayli geniş olduğunun da altını çizmek yanlış olmayacaktır. Nitekim farklı akıllı telefon üreticilerinin sektör içerisinde büyük paya sahip oldukları düşünülürse HTC markası eski popülerliğini kaybetmeme adına Desire 728 cihazını piyasa sürmüş durumda.

HTC Desire 728 Fiyatı Ne Kadar?

Akıllı telefon piyasası içerisinde bu denli ucuz bir cihaz bulmanın ne kadar zor olduğunu öncelikle belirtelim. Sadece 1309 liraya alabileceğiniz HTC Desire 728 cihazı bu özelliği ile de ön planda yer alan telefonlardan bir tanesi. Nitekim telefonun özellikleri ile beraber ele alındığı zaman bu fiyatın hemen her keseye hitap ettiğini anlamak da güç olmayacaktır. Şık tasarımı, oyun oynama keyfini başka bir boyuta çıkarması ve ses iletiminde yapmış olduğu atılımlarda HTC Desire 728 cihazının kullanıcıların ilgi odağı olma noktasında önemli rollere sahip olduğunu da hatırlatalım.

HTC Desire 728 Özellikleri Nelerdir?

Genel Özellikler
İşletim Sistemi Android 5.1.1 (LolliPop)
Bellek (RAM) 2 GB
İşlemci Hızı Mediatek MT 6753, 1.3 Ghz Sekiz Çekirdek

Boyut & Ağırlık
Boy 159.6 mm
Genişlik 79.3 mm
Kalınlık 8.6 mm
Ağırlık 192 gr

Hafıza
Dahili Hafıza 16 GB
Harici Hafıza 2 TB (200gb) ‘ye Kadar MicroSD Kart

Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu 5.5 inç
Ekran Çözünürlüğü 1280 x 720 Piksel
Ekran Teknolojisi TFT LCD Ekran
Ekran Tipi Kapasitif Dokunmatik

Kamera
Arka Kamera 13 MP
AutoFocus Var
Flaş Var
Ön Kamera 5 MP

Video & Multimedya
Video Çözünürlük 1080P 30 kare / saniye
Video Kayıt 1920 x 1080 Piksel
Görüntülü Konuşma Uygulama ile İnternet Üzerinden
Radyo Var

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X