HTC U Play Özellikleri ve Fiyatı
0

HTC firmasının piyasaya sürdüğü son akıllı telefonlardan bir tanesi olan U Play cihazı hemen her noktası ile beraber kullanıcıların tercih edebileceği bir noktada yer alıyor. Hem fiyatı hem özellikleri ile beraber diğer akıllı telefonlara nazaran daha iyi bir deneyim sağlamanızı amaç edinmiş olan HTC U Play cihazı farklı nitelikleri ile de ön plana çıkmayı başarmış durumda.

HTC U Play Fiyatı

Nitekim cihazın ses ve görüntü kalitesinde belirli seviyenin üzerinde yer alması öncü olması konusunda önemli kanıtlardan bir tanesi olarak söylenebilir. Hal böyle olunca tabi ki HTC U Play fiyatı da kullanıcıların merak ettiği detayların başında geliyor. Sadece 1499 liraya temin edebileceğiniz telefonun uzun süreli kullanımı vaat ediyor olması da özen gösterilmesi gereken ayrıntılardan.

HTC U Play akıllı telefonunun farklı renk seçeneklerinin yanı sıra barındırmış olduğu nitelikli teknolojik detayların da kullanıcıların yüzünü güldürme noktasında rol oynayacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu teknolojilerin genel hatları ile incelenmesine aşağıda yer vereceğimizi hatırlatalım.

HTC U Play Özellikleri

Cihazın ilgi çeken yanlarından bir tanesinin de kamera sistemi olduğunu belirtelim. Zira kameraya her zaman önem veren bir yapı içinde olan HTC firması standartlarını da bir kademe yukarı noktaya taşımıza benziyor. Şimdi HTC U Play cihazının genel özellik verilerine kısa bir göz atalım.

Teknik Özellikler
Şebeke Frekansı LTE (4G)
Mobil Veri Hızı 4.5G Uyumlu

İşlemci Özellikleri
İşlemci Türü MediaTek Helio P10
İşlemci Hızı 1.80 GHz
İşlemci Sayısı 8 Çekirdek

Ekran Özellikleri
Dokunmatik Ekran Var
Ekran Boyu 5.2 inch
Ekran Renk Sayısı 16 Milyon

Kamera Özellikleri
4K Video Kaydı Yok
HD Video Kaydı Var
Digital Zoom Var
HDR Var
Kamera Çözünürlük 16 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 16 MP

Bellek
Dahili Hafıza 32 GB
Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD

Genel Özellikler
Menşei Çin
Garanti 24

Güç
Pil Gücü 2500 mAh
Bilgi

Diğer
İşletim Sistemi Android 6.0
Bağlantı Özellikleri + Portlar
NFC Var
Wi-Fi Var
Bluetooth Var
GPS Var

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X