Huawei Honor 10 özellikleri ve fiyatı
0

Kısa süre önce satışa sunulan ve kullanıcılar tarafından tavsiye edilen Huawei Honor 10 modelinin ilk göze çarpan özelliği tabii ki elegan tasarımı. Çoğumuz tasarıma önem versek de birçok marka estetik beklentilerimizi karşılayacak ürünler sunuyor. Honor 10’in tercih edilmesinin nedeni bu yüzden tasarımından ziyade teknik özellikleri.

Honor 10 günlük ortalama kullanıma sahip tüketiciler için iki güne kadar batarya süresi sağlıyor. Eğer fotoğraf çekim kalitesinin çok yüksek olmasını istiyorsanız Honor 10, Huawei P20 kadar beklentinizi karşılayamayabilir. Özellikle karanlık ortamlarda bu fark daha çok göze çarpıyor. Honor 10’in ön kamerası ise keskin çekim kabiliyetiyle gönlünüzü alacak. İflah olmaz bir selfie tutkunuysanız Honor 10’i kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ayrıca ekran çözünürlüğü oldukça yüksek.

Gün içinde sıkça oyun oynuyorsanız Honor 10 sizi bir saniye bile bekletmeyecektir. 2,36 GHz Quad-Core plus 1,8 GHz Quad-Core işlemciye sahip olan Huawei Honor 10 fiyat performans açısından, hız alanında oldukça iyi bir sonuç veriyor. Honor 10’in hızını işlemcisi kadar 4 GB Ram kapasitesi ve 128 GB dahili hafızası da etkiliyor. Bunun yanında birçok telefonda bulunan yüz tanıma siztemi ve parmak izi algılama özelliği Huawei Honor 10’da da bulunuyor.

Honor 10 kullanım kolaylığı açısından gerek kadın gerek erkek müşteriler için uygun boyutlara sahip. Bağımsız bir şirketin yaptığı bir araştırmaya göre Honor 10 satın alan her 10 kullanıcının 9’u telefonun performansından memnun.

Huawei Honor 10 fiyatı

Huawei Honor 10 fiyatı bahsettiğimiz gibi fiyat ve performansı karşılaştırdığımızda rakiplerine göre uygun. Huawei’nin bir diğer modeli Pro20’ye performans olarak yaklaşsa da fiyat olarak yakınından geçmiyor. Huawei Honor 10 fiyatı 3400 ila 3500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X