Huawei Mate 10 Lite Özellikleri
0
huawei mate 10 lite özellikleri, huawei mate 10 lite NASIL TELEFON, huawei mate 10 lite İNCELEMESİ, huawei mate 10 lite YORUMLARI

Akıllı telefon piyasasının en çok kullanılan ve tercih edilen modellerinden bir tanesi olan Huawei, her geçen gün akıllı telefonlar listesini bir yenisini daha eklemekten geri durmuyor. Bunlardan bir tanesi de Huawei Mate 10 Lite. Şık tasarımı ve kaliteli kamerasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Huawei Mate 10 Lite, diğer Android cihazlar ile olan yarışını sürdürmeye devam etmektedir.
Mate 10 lite diğer bir model olan Mate 10 pro’dan farklı olarak metal bir kasaya ve daha dairesel bir dış donanma sahiptir. 7.5 milimetre kalınlığı ve 164 gram ağırlığıyla güzel bir estetik görünümü vardır. Cihazın donanımında ise, sekiz çekirdeklik bir Kirin 659 işlemcisi yapmaktadır. Dört çekirdeği 2.36 ghz hızla çalışırken, diğer dörtlü ise 1.7 ghz hızla çalışmaktadır. Bu da cihazsın performansına olumlu katkı sağlamaktadır. Ekranın kasaya olan oranı, kamerasının performansının segmentine göre gayet başarılı olması ve batarya kullanım süresinin uzun olmasıyla göz dolduran bu cihazda; hızlı şarj özelliğinin olmaması ve kablosuz kulaklıklarda yaşanan sorunlar göz ardı edilmemelidir.

huawei mate 10 lite özellikleri, huawei mate 10 lite NASIL TELEFON, huawei mate 10 lite İNCELEMESİ, huawei mate 10 lite YORUMLARI
5.9 inç Full Hd+ Ips Lcd Ekran,
8 çekirdekli Kirin 659 İşlemci,
4 Gb Ram,
64 Gb dahili depolama,
16 mp + 2 mp Led Flash Arka Kamera,
13 mp + 2 mp Ön Kamera,
Bütün bu özelliklerin yanında siyah, mavi ve altın sarısı renkleriyle, 2100 TL gibi bir fiyatla vitrinlerdeki yerini almıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X