iOS 13.2 Beta Yayınlandı
0
apple , ios 13.2 , ios 13.2 beta

Apple firması, iOs 13.2 beta yayınlandı , sürümü ile bir çok farklı özelliğini kullanıcılara sunmuşken, 13.2 sürümü ile de atağa geçmiş durumda. 19 Eylül’de yayınlamış olduğu iOS sürümü sonrası yaptığı güncellemeler ile iOS 13.1 , iOS 13.1.1 , iOS 13.1.2 sürümleri yayınlandı.
Bahsetmiş olduğumuz güncelleme sürümleri çok fazla yeni olmasına rağmen Apple firması, tam sürüm iOS 12.3 için yaptığı çalışmalar ile bizlerin de beklediği iOS 13.2 beta sürümünü yayınladı.
Apple Yeni Güncelleme
Apple yeni 13.2 sürümü ile iPhone 11 telefonunun öne çıkan özelliklerinden sayılan Deep Fusion özelliği tamamen kullanıma sunuldu. Deep Fusion özelliği ise Apple telefonlarının çeşitli modemlerin de kameranın çağ atlamış olduğunu rahatlıkla bizlere gösterebildi.
Yeni gelen güncelleme ile çekilen fotoğraflarda bütün pikseller tek tek analiz edilmekte. Ton,detaylar,parlaklık ve daha birden fazla ince detayın işlenmesi sonrasında bizlere en iyi fotoğrafı çıkartıyor. Örnek olarak aşağıdaki görsel yeni çıkan Deep fusion özelliği ile analiz edilmiş ve yayınlanmış bir fotoğraf. Artık profesyonel DSLR kameraların yaptığı bir çok detayı da yapabilen telefonların fiyatları dudak uçuklatmaya da devam ediyor.
iOS 13.2 Beta Yayınlandı   Apple TV , Homepod ve Airplay 2 gibi ürünlerin de yeni güncelleme ile bir çok özellik kazanmasının yanı sıra, diğer dikkat çeken özelliklerden birisi ise Siri ! Siri artık AirPods kullanıcılarına, kullanıcı isteği sonrası mesajları sesli olarak okuyabilmekte.
iOs 13.2 Güncellemesini Alan Apple Telefon modelleri 
– iPhone  XS, XS Max, XR, X
– iPhone  8
– iPhone  8 Plus
– iPhone  7
– iPhone  7 Plus
– iPhone  6S
– iPhone  6S Plus
– iPhone  SE
– iPod touch (7. jenerasyon)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X