iphone hakkında 2019 yılına özgü yenilikler 

iphone hakkında 2019 yılına özgü yenilikler 

Apple’ın 2019 yılına özel yeni cihaz geliştirmeleri hakkında her birimiz merakla bekliyoruz. Iphone yeni yıla özel geliştirmeleri hakkında ser veriyor sır vermiyor.  Elbette iphone 2019 yılında yenilenmiş tasarımı ve katlanabilir özelliği ilgili açıklama bekleniyor.  Ancak şimdilik son yenilikleri ile ilgili yaptığı açıklamalar hakkında sizleri bilgilendirelim.

2019 iphone yenilenen teknik özelliklerinden biri de aynı kablosuz şarj cihazı ile herhangi bir Apple cihazını şarj edebilirsiniz.  Bataryası diğer akıllı telefonlara uyumlu kablosuz olarak şarj edebiliyor.  Apple’ın sürümü farklı olabilir elbette Apple Watch ve diğer Apple cihazlarını veya gelecekte çıkacak AirPod’ları şarj edilebilir.

iphone beklenen yenilikler nelerdir?  İç mekân navigasyon, konumlandırma, batarya süresinin uzunluğu ve geliştirilmiş yüz tanıma özelliklerinin 2019 yılında çıkacak modellerde fark yaratması bekleniyor.   Apple’ın mevcut iPhone XR’ de olmayan özelliklerinin,  2019’da 3D Touch’ta olabileceği düşünülüyor.

Şu anda, iphone XS ve XS Max spor, OLED ekranları ve iPhone XR ise Apple’ın özel Liquid Retina LCD ekranını kullanıyor. Peki, 2019 için de aynı şeyi beklemeli miyiz? Apple’ın yeni yılda 5.8 inç, 6.1 inç ve 6.5 inç ekran boyutlarını koruyacağı tahmin ediliyor.  LCD modeli bu yılda koruyacağa benziyor.

Apple yeni yılda tasarım konusunda USB-C ile görüştüğüne dair söylentiler oldukça yaygın görünüyor.

Wall Street Journal’de 2019’un iphone serisinin LCD ekranlı Iphone XR tarzı bir model ile OLED panelleri içereceğini iddia ediyor.

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X