Iphone Telefona Geçmek Çok Kolay
0

OİS mobil işletim sistem kolaylığı ile farklı bir marka telefondan ya da eski model bir telefondan Iphone geçmek oldukça kolay görülüyor.

Üstelik Android bir telefondan geçiş yaparsanız, Google Play Store’dan indirebileceğiniz iOS’a taşı uygulaması ile verilerinizi kolaylıkla yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.  Güvenli bir uygulama olup, fotoğraf, video, rehber Android telefonunuzda ki her veriyi Iphone akıllı telefonunuza aktarır.

Iphone telefona geçmek ilk etapta zorlayıcı görünebilir. Ancak firmanın sunduğu avantajlar sizi bu akılı telefona geçmeye teşvik edebilir.

Özellikle fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, Iphone yeni  portre modu oldukça cazip görünüyor. Kamera uygulamasında yer alan portre modu çarpıcı fotoğraflar çekmenize yardımcı oluyor.  Çift kamera özelliği 12 mega piksel kamera ve gelişmiş cihaz teknolojisi harika bir flu arka plan oluştururken ön plandaki  nesneyi net hale getirmek için alan derinliği efekti uygular.  Geniş bir renk yakalama özelliği olan Iphone kamera sizin telefon değiştirmenizi  teşvik edebilir.

Apple Iphone yüksek hızda çalışan çiplere sahiptir.  Ve uzun pil ömrüne dâhil olmasını sağlar.  Ayrıca Iphone geçme sebeplerinizden bir diğeri. Güvenlik konusu sanırız.  Tüm gezdiğiniz siteleri gizli  tutar.  Yüz tanıma, parmak okuma gibi teknolojik gelişmelerin hepsine sahiptir. Kurulumu, yazılımı ve ihtiyacınız olan tüm korumayı size şifreleme ile verir.

Iphone sevdikleriniz ile en uygun bütçeler ile konuşmanıza yardımcı olur. Apple Pay ile para transferi mümkündür.Mesaj, WeChat, WhatsApp, Facebook, Messenger gibi diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X