iphone XR ile ilgili Tüm Detaylar
0
iphone xr tüm detaylar

Iphone xr ile ilgili detaylar ve özellikleri
Teknolojik gelişmeler günden güne kendini aşan düzeyde farklılaşırken, birçoğumuz bu gelişmelerin içinde olmaktan oldukça mutluyuz. Bilim kurgu dizilerinde izlediğimiz ve aklımızın ucundan geçmeyen teknoloji, şimdi cep telefonlarımızda mevcut. Üstelik çok yakında hologramlı telefonların piyasaya çıkması bekleniyor.
Şeffaf telefon tasarımları ise birçok teknoloji takipçisinin sabırsızlandırıyor. Telefonun özelliklerinin yanı sıra ekonomik açıdan da ucuz olması önemli.
İşte size hem teknolojik hem de fiyatı uygun olan Iphone Xr hakkında birkaç ipucu!

iphone xr
En iyi Iphone Xr Özellikleri
Iphone Xr Apple’ın ekonomi dostu telefon modelidir. Iphone XR kapsadığı özelliklerine göre paranın satın alabileceği en uygun fiyatlı telefondur. Bu telefondaki en iyi özellik telefonu satın aldığınızda oldukça uygun fiyata satın alabilmenizdir. Sonrasında sizin için yeterli görülmeyen özelliklerini tamamlayabilirsiniz. Nasıl mı?
Örneğin bu cihaz 64 GB depolama alanına sahiptir, ancak sizin için bu depolama alanı yeterli değilse ekstra bir ücret karşılığı 128 GB depolama alanı daha satın alabilirsiniz. Depolama kapasitesinin yanı sıra birçok avantajlı özelliğe sahiptir.
6,1 İnç ekran özelliği,
Iphone telefon modellerinde yer alan en uzun pil ömrü özelliği,
Suya ve sıçramalara dayanıklı tasarım özelliği,
Stüdyo kalitesinde fotoğraflar çekebilme özelliği,
4K video özelliği,
Face ID özelliği, (güvenlik)
En büyük LCD olma özelliği,
Geniş renk yelpazesi özelliği,
True Tone,
6 yeni renk seçeneği özelliği,
Kablosuz şarj özelliği,
Yukarıda başlıklarını verdiğimiz özellikleri biraz detaylandırmak gerekirse; Iphone Xr tam ekran boyutu özelliğine sahiptir. Arka yüzeyi sayesinde Iphone XR telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Apple kullanıcısını düşünerek renk seçeneklerini de arttırdı. Mavi, beyaz, siyah, sarı, mercan ve kırmızı, birbirinden cazip renklerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. .
Akıllı telefonlarda model seçimlerinde en önemli özeliklerden biri de pil ömrü özelliğidir. Sosyal medya hesapları, alarm, müzik dinleme ve video izleme gibi onlarca amaç için kullandığımız cihazlarda şüphesiz batarya süresi tercih sebeplerindendir. Iphone Xr uzun pil ömrü özelliği ile en çok tercih edilen telefonlardan biridir.

iphone xr tüm detaylar
Iphone xr ve True Tone Özelliği
Apple’ın yeni ekran teknolojisi nasıl çalışır. Iphone xr’de bulunan True Tone özelliğini basit bir şekilde anlatmak gerekirse ışık sensor sistemlerine benzerdir. Ortamdaki parlaklık durumlarına göre doğrudan Iphone xr parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Bu kullanıcının göz sağlığını koruyan bir uygulamadır. Göz yorgunluğunuzun önüne geçer. Iphone xr aşırı güneşli yerlerde dahi rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle true tone pil ömrünüzü de uzatan yeni bir teknolojidir.

iphone xr animoji özelliği
Iphone xr ve Animoji Özelliği
Animoji sesinizi kullanarak TrueDepht kamera sistemi tarafından çekilen yüz ifadelerinizi taklit eden özel animasyon karakterleridir. 10 saniye kadar kayıt oluşturabilen uygulama oldukça ilgi çekeceğe benziyor.
Iphone xr tercih etmeniz için birçok sebep var. Apple güvencesi ile satışa çıkan cihaz şimdiden çok ilgi görüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X