iPhone XS Max Özellikleri ve Fiyatı
0

Apple markasının 2018 sonlarına ve 2019 başlarına damga vurması beklenen cihazlarından olan yeni ürünü oldukça ilgi çekmeye devam eden bir yapı içerisinde olduğunu ilk satış oranları ile beraber açıklıyor. Türkiye’de henüz satışına başlanmamış olsa da fiyatı ve teknik özellikleri belirlenmiş olan ve kullanıcıların da yoğun ilgisini çekmesi beklenen cihazın tasarımı da klasik iPhone cihazlarından biraz daha farklı bir konumda yer alıyor.

Öyle ki akıllı telefon sektöründe oldukça ses getiren markalarında başında yer almayı her sene çıkarmış olduğu yeni cihazları ile başarmış olan Apple bu kez fiyat konusunda da epey eleştiri almış durumda. Ancak tabi ki yükselen döviz kurları ile beraber telefon etiketinin de doğru orantılı olarak değiştiğini söylemek bu noktada yanlış olmayacaktır. Nitekim 11-12 bin TL arasında değişmesi beklenen fiyatına rağmen şimdiden bu kadar ön sipariş alıyor olması da iPhone XS Max telefonun ne kadar etkin bir rol içerisinde olduğunu kanıtlıyor.

iPhone XS Max özellikleri ve donanımı bakımından da yine sektör içerisinde farkını ortaya koyacak gibi duruyor. Gelişen ve yenilenen özellikleri ile beraber kullanıcılara bambaşka bir deneyimi yaşatmayı amaç olarak edinen iPhone XS Max oldukça farklı tasarımı ile de söz konusu olan teknik özelliklerine bazı iyileştirmeleri getirmiş bir konumda yerini alıyor.

İşlemci Özellikleri
İşlemci Türü A12 Bionic
İşlemci Sayısı 6 Çekirdek

Ekran Özellikleri
Dokunmatik Ekran Var
Ekran Boyu 6.5 inch
Ekran Çözünürlüğü (px) 2688 x 1242
Ekran Renk Sayısı 16 Milyon

Kamera Özellikleri
Digital Zoom Var
Kamera Çözünürlük 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 7 MP

Bellek
Dahili Hafıza 64 GB
Desteklenen Hafıza Kartı Yok
Bağlantı Özellikleri
NFC Var
Bluetooth Var

Bilgi
GPS Var
Wi-Fi Var

Kamera Özellikleri
HD Video Kaydı Var
HDR Var
4K video kaydı Var
Ekran Özellikleri
OLED Var

Genel Özellikler
Menşei Çin
Garanti 24
Diğer
İşletim Sistemi IOS 12

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X