iPhone’dan Android’e nasıl geçilir!

Telefonunuzu aynı marka ile değiştirdiğiniz de bir sıkıntı yaşamadan veri  aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.   Ancak                 örneğin Iphone’dan Android telefona geçecekseniz veri aktarımını dikkatli  yapmanız gerekir. Telefon değişikliği isteği birkaç sebepten olabilir.  Birkaç neden sıralayalım;

Diyelim ki telefonunuz bozuldu ve mali olarak daha uygun bütçeli bir telefona geçmek istiyorsanız,Oyun oynamayı seviyorsunuz ve daha büyük ekranlı bir Android telefona geçmek istiyor  olabilirsiniz.  Sebep ne olursa olsun artık veri kaybı yaşamadan akıllı telefonunuzu değiştirebilirsiniz.

Aslında kısa sürelerde olmasa da zaman zaman telefonu değiştirmek zekanızı çalıştırır.  Nasıl mı?  Çünkü bu şekilde sürekli yaptığınız bir ezberden uzaklaşmış olursunuz. ıPhone’a alışan kullanıcılar için daha sonra bir Android telefon kullanmak zor geliyor.  Google buna bir çözüm  sundu. Android’e geçişleri kolaylaştırıyor. Google sunduğu uygulama  İOS sistemi üzerinden Google Drive kurduğunuzda tek tıkla tüm verilerinizi  Android telefonunuza aktarabiliyorsunuz.

iPhone’dan Android’e nasıl geçilir!

Kullanıcılar ayarlar menüsü üzerinden işlemi başlatabilirler.  İşlem uzun sürebilir bu yüzden telefonunuzun şarjına dikkat etmeli  gerekirse prizde bırakmalısınız.  Wife üzerinden de bağlantı kurabilirsiniz.  Gmail hesabınızı telefon üzerine kurduğunuzda Google Drive üzerinden tüm verileri yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Telefonlar artık sadece iletişim için değil, birçok konuda  kullanılıyor.  Saat, hava durumu, oyun oynama eğlenceye yönelik, film bile izlemek için kullanabiliyorsunuz.  Yaratıcılık sizleri şaşkınlığa uğratmaya devam ediliyor.  Kolunuza takabileceğiniz teknolojiyi çoktan geçtik, artık teninize yansıtılabilen bir teknoloji içindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir