Işık Telefonu Nedir? (the light phone)
0

Işık telefonu olarak çevirebileceğimiz the light phone, 2014 yılında New York’ta yaşayan sanatçı ve ürün tasarımcısı olan Joe Hollier ve Kaiwei Tang tarafından kuruldu. Yazılım uygulamalarını yapmaya teşvik edildiler ve farklı uygulamaların nasıl ve niçin inşa edildiğini daha derin bir şekilde öğrettiler. Ve doğru finansman ile dünyanın ihtiyaç duyduğu uygulama ortaya çıktı. Açıkça bu ürünler asla gerçek yaşam kalitemizle aynı hizada olmazdı. Işık telefon, dikkatimiz için gittikçe daha agresif bir şekilde savaşan teknoloji tekellerine bir alternatif olarak doğdu. Işık telefon, araçların özel zamanlarımız için ideal yardımcıdır.  

Işık Telefon, telefonunuzdan uzaktaki ekstra bir telefonunuzdur. Akıllı telefonunuzu arkada bırakarak, en çok sevdiğiniz şeyleri yaparken dikkatinizi dağıtmadan kaliteli zamanın keyfini çıkarmaya teşvik eden sıradan, ikincil bir telefondur. Buna ışık telefonu diyoruz.

Orijinal Işık Telefonumuz bilerek telefon görüşmeleri ve dokuz hızlı arama ile sınırlıdır. Oldukça hafif olan telefon yaşam kalitenizi kesinlikle yükseltecektir. 

Şuan Amerika’da satışta olan telefon ve şimdilik satış fiyatı 3,111,353 ABD dolardır.  Mesaj, çalar saat ve diğer önemli araçlara sahip basit bir 4G telefondur.

Light Phone 1 ve 2, güzel siyah-beyaz mat  ekranlı basit bir telefondur.

Akıllı telefonunuzu geride bırakmanıza izin vererek, en çok sevdiğiniz şeyleri yaparken, dikkatinizi dağıtmadan, kaliteli zaman geçirmeniz konusunda sizi teşvik eder. Biz buna ‘ışık telefonu’ diyoruz.

Sizde yeni teknolojiye göz kırpın…

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X