LG Q6 Özellikleri ve Fiyatı
0

LG markası genel olarak teknolojik cihazlar üzerinde görmeye alışık olduğumuz bir firma olsa da akıllı telefon piyasasında adı çok sık duyulmayan markalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bir noktada sonra LG firması da üretmiş olduğu akıllı telefonları ile beraber piyasada belirli hareketlerin yaşanmasına sebep olmuş gibi gözüküyor.

Özellikle telefonlar içerisinde barınan teknoloji dışında fiyat politikası ile diğer üreticilere nazaran daha avantajlı bir konumda bulunan firmanın önemli amiral telefonlarından bir tanesi de LG Q6 olarak ön plana çıkıyor. Hem zarif tasarımı hem ekran genişliği hem de dayanıklı metal kasası ile beraber kullanıcıların hizmetine sunulan cihazın fiyatından da bu noktada bahsetmek oldukça mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

Zira belirli markalara oranla LG Q6 cihazının fiyat oranları kullanıcıları da memnun edecek düzeyde.

LG Q6 Fiyatı Ne Kadar?

LG Q6 cep telefonunu sadece 1399 liraya temin edebiliyorsunuz. Bu fiyatının yanı sıra farklı özellikleri ile ön saflarda yer almayı başarmış olan cihazın esasına bakılacak olursa en çok ekran genişliğinin piyasada hakimiyetini arttırdığını söylemek gerekiyor. Öyle ki dilediğiniz renk seçeneği ile beraber hayatımıza girmeye başlayan LG Q6 cep telefonu ekranında sunmuş olduğu detaylı yapı ve tasarımı ile beraber de kullanıcıların ilgi alanlarına temas etmeyi sürdüren cihazların başında geliyor.

LG Q6 Özellikleri Neler?

Genel Özellikler
İşletim Sistemi Android 7.1 (Nougat)
Bellek (RAM) 3 GB
İşlemci Hızı 1.4 GHz Octa Core

Boyut & Ağırlık
Boy 142.5mm
Genişlik 69.3 mm
Kalınlık 8.1 mm
Ağırlık 149 gr

Hafıza
Dahili Hafıza 32 GB
Harici Hafıza 2 Tb’ye Kadar Arttırılabilir Hafıza

Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu 5.5 inç
Ekran Çözünürlüğü 2160×1080 Piksel
Ekran Teknolojisi IPS LCD
Ekran Tipi Hücre içi Kapasitif

Kamera
Arka Kamera 13MP
AutoFocus
Flaş
Ön Kamera 5 MP

Video & Multimedya
Video Çözünürlük 1080 Piksel
Video Kayıt 1080 Piksel 30 Kare/Saniye
Görüntülü Konuşma
Radyo

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X