Neden 2019 İphone Modelleri Beklemeliyim?
0

Eğer Iphone kullanıcısı  iseniz 2019 yılında bir üst modele geçecekseniz mutlaka Iphone XS veya Iphone XS Max, Iphone XR almayı düşünmelisiniz.  Eylül ayında Apple iki yeni iPhone piyasaya sürdü. Bunlardan biri, iPhone XS olarak adlandırılan iPhone X’in 5.8 inçlik halefidir. Diğeri ise iPhone XS Max isimli 6.5 inçlik iPhone X Plus’tır. Apple’ın beklenen üçüncü telefonu iPhone XR adı verilen daha ucuz 6.1 inç LCD modeldir. 

Iphone ve Yenilikler 

  • Yeni bir işlemci A13
  • Yeni bir kamera kurulumu
  • 4GB RAM
  • OLED ve 3D Touch olmadan LCD ekranlarında Apple çift kamera kurulum desteği
  • 2019 iPhone’ların Lightning tutacağı iddiaları var.   Apple 5W güç adaptörü yeni model telefonlar ile de kullanılacaktır.

Apple’ın 2019 telefonları hala geliştirilmekte, bu da kamuya açılmadan önce planların değişebileceği anlamına geliyor, ancak 2019 modellerini beklemek için çok büyük nedenler var.

Bloomberg’den bir raporunda ; iPhone XS Max’ın halefi olan daha büyük iPhone’un üç kameralı bir kurulum olacağı belirtildi. Yayında  iPhone XS’in halefi ve iPhone XS Max’in halefi üç mercekli bir arka kameraya sahip olacak gibi görünüyor. 

Yeni kameraları tasarım açısından yerleştireceği yere henüz karar vermeyen firma oldukça büyük yenilikler ile yeni modelleri piyasaya süreceğe benziyor.  Bizim tahminimiz arkada yanyana üç mercek ancak kimbilir yaratıcı ellerde farklı seçeneklerde söz konusu olabilir.

iPhone tutkunları kısa bir süre sonra büyük süprizler görmeye hazır olmalı!

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X