One Plus 6 Cihaz incelemesi – Özellikleri
0
One Plus 6 telefon incelemesi

One Plus 6 Hakkın D Detaylar

Her geçen gün akıllı telefonlar denizine yeni bir gemi katılıyor desek yanlış söylemiş olmayız. Bu gemilerden bir tanesi de “Amiral Gemisi Katili” olarak adlandırılan canavar, One Plus 6.Henüz ülkemizde satışta olmayan bu cihaz sahip olduğu donanımları ve özellikleri ile kendisinden bu isimle bahsettiren bu katil, bu denizin kaptanı olmaya aday gibi görünüyor.
Akıllı telefonlar denizinin donanmalarından birisi olan One Plus adlı filonun yeni Amirali, One Plus 6 oldu. Bu yıl tanıtılan akıllı telefonlar arasında olan One Plus 6, gücünü Qualcomm Snapdragon 845 model işlemciden almaktadır. 6 ve 8 gigabaytlık ram seçenekleri sunan bu cihaz, 64 / 128 ve 256 gigabayt dahili depolama seçenekleriyle de dikkatleri çekmektedir.
Amiralin en çok dikkat çeken özelliği ise, kamerasında kullandığı yapay zeka özelliği. 16 megapiksel bir çözünürlüğe sahip olan ön kamerasındaki portre özelliği bu yapay zekanın aktif olduğu yerdir. Ayrıca cihazın arka kısmında da bir parmak izi okuyucu mevcuttur.One Plus 6 telefon incelemesi

Telefon da öne çıkan özellikler
6.28 inç Ekran,
Quad-Core 2.8 Ghz Arm Cortex-A75 (Kryo 3859 (64 bit),
64 / 128 / 256 Gb dahili depolama seçenekleri,
6 / 8 Ram seçenekleri,
16 mp ve 20 mp arka kamera,
177 gram ağırlığı ve 7.8 milimetre inceliğiyle şık bir tasarıma sahip olan telefonun üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler beyaz, siyah ve parlak siyah renklerinden oluşmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X