One Plus 6T
0

One Plus 6T

2018’in Kasım ayı sonlarına doğru piyasaya sürülen ve günümüzde “amiral  gemisi” tabiri kullanılan cihazlardan biridir.  OnePlus 6T özelliklerine geçmeden en avantajlı özelliğinden bahsetmek isteriz. One Plus 6T  diğer amiral gemi modelleri (en güzel, en güçlü, en iddialı) telefonlarından kendini ayıran özelliği fiyat avantadır. 

One Plus 6T en üst düzey telefonlardan biri olarak amiral gemisi ismini sonuna kadar hak etmektedir. Fiyatı her ne kadar uygun olsa da görüntü kalitesi parlak, renkli ve 6.41 inç AMOLED ekrana sahiptir. HD çözünürlüğe sahip ve pil ömrünün artması için 6T pilinin boyutu değiştirilmiştir.  Pil kapasitesi değiştiğinde pek tabi tek bir şarj ile tüm gün bu cihazı kullanma kolaylığına sahip olursunuz.  

Cihazın arkasında çift kameralı kurulum var.  One Plus 6T pazardaki diğer köklü firmalara baktığınızda iyi dizayn edilmiş  dış tasarımı ve  fiyat avantajı ile en iyi akıllı telefonlardan biridir.  

Kamerasında yer alan yapay zeka özelliği, 16 megapiksel bir çözünürlüğe sahiptir. Cihazın arkasında parmak izi okuyucu mevcuttur.  

177 gram ağılığa sahip olan cihaz, 7.8 milimetre inceliği ile şık bir tasarıma sahiptir. Üç farklı renk seçeneği sahiptir. Beyaz, siyah ve parlak siyah renklerden oluşmaktadır.   

One Plus 6T Özellikleri  

  • 6.28 inç ekrana sahiptir 
  • Quad-Core 2.8 Ghz Arm Cortex-A75 (Kryo 3859 (64 bit),
  • 64 / 128 / 256 Gb dahili depolama seçenekleri,
  • 6 / 8 Ram seçenekleri,
  • 16 mp ve 20 mp arka kamera,

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X