OnePlus 7 Hakkında Son Dedikodular
0

OnePlus, sadece birkaç yıl içinde teknoloji alanında hızla gelişti  ve android akıllı telefonlar arasında kendine çok iyi bir yer edindi. 2018 yılında piyasaya çıkardığı OnePlus6 ve 6T’nin ardından merakla OnePlus7 bekleniyor. OnePlus yeni telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanırken OnePlus7  Pro’nun 90Hz yenileme hızına sahip Quad HD+ ekrana sahip olması bekleniyor.  Çinli üretici akıllı telefon teknolojisinde ilk kez Quad HD+ ekran kullanması ve yüksek yenileme hızının OxygenOS’u daha iyi hale getirmesi umuluyor.  Snapdragon 855 platformu tarafından desteklenecek şekilde ayarlanmış ve USB 3.1 bağlantısı bulunuyor. OnLeaks ve Pricebaba bize 5K render ve standart versiyonun 360 derecelik bir videosunu getirmek için işbirliği yaptılar.

OnePlus 6T ile aynı tasarımda olması bekleniyor. Tek değişiklik hareket eden flaş gibi görünüyor. 10Gb yerine 6GB RAM ile Pro sürümü olduğu söyleniyor. Android 9 Pie tabanlı Oxygen OS’nin en son sürümünü kullanacağı tahmin ediliyor.  Fiyat bilgisi  henüz veremiyoruz ancak çok yakında lansmanda açıklanması bekleniyor. 14 Mayısta OnePlus7 akıllı telefon lansmanı yapması beklenen   firma   teknoloji meraklılarını heyecanlandırıyor.

En çarpıcı özelliklerinden biri  5G’yi destekleyecek ilk akıllı telefonlardan biri olacak gibi  görünüyor.

OnePlus 7, arka yüzünde 3 adet üçlü lensli bir kamera barındırıyor. Selfi  çubuğu ile neredeyse çerçevesiz bir ekran gösteriyor gibi, piyasaya sızan buğulu fotoğraflardan tahmin edilen bulgular bu şekilde gösteriyor.

Beklenen Genel Özellikler 

  • Snapdragon 855 platformu
  • USB 3.1 Bağlantısı
  • 30 W hızlı şarj
  • 4000mAh pil
  • Streo Hoparlör
  • 6.2 İnç
  • 4150mAh bir batarya

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X