OnePlus 7 Pro Özellikler
0

Önümüzdeki bir yıl boyunca ard arda 5G telefonların çıkışına tanıklık edeceğiz. Sabırsızlıkla bekleyen sadece biz miyiz?  🙂  Apple, Huawei ve Samsung’un alternatiflerini geliştirmeye devam etmesine rağmen işlemcilerde % 45 performans artışı vaat ediyor.  7nm okta çekirdekli bir çip olan  Snapdragon 855  neredeyse tüm akıllı telefon üreticileri  tarafından tercih ediliyor.

Telefonların daha hızlı, daha büyük ekranlar  ile daha uzun süre dayanan piller bekliyoruz.  Samsung’un yeni bir teknoloji tarzı Infinity-O ekranı, bir pop-up modül üzerinde çalışan OnePlus çentiksiz telefonlarda yeni bir çığır açacağa benziyor. 

Android Pie veya iOS 12 – Android 10 Q ve iOS 13

14 Mayıs’ta OnePlus, OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro ile yeni çift cihazlı stratejisini açıkladı. Yeni modeller 5G teknolojisi  ile geliyor. 

Standart OnePlus 7, 2018 öncesi bir OnePlus telefonundan yükseltme yapanlar için, OnePlus 6T üzerine daha güçlü bir Snapdragon 855 işlemci ve daha hızlı UFS 3.0 depolama, stereo hoparlörler ve ekran parmak izi sensöründe bazı geliştirmeler içeren donanımlar için tasarlanmış telefon olarak tasarlanmıştır. Ve çift lensli arka kameraya sahiptir. Maliyet 499 £ ‘dan başlıyor ve Haziran ayında satışa sunulacak, ülkemize geliş tarihi ile ilgil  bir öngörümöüz yok malesef. ..  

Ancak OnePlus 7 Pro tamamen farklı bir şey. Yeni açılan bir selfie kamerası, 48Mp sensör başlıklı üç mercekli arka kamera, 906 Akışkan AMOLED ekranlı bir stand, 30W Warp Şarjlı daha yüksek kapasiteli 4000mAh pil ve OnePlus 7’ye getirilen tüm iyileştirmelerle, gerçek bir amiral gemisi uzmanıdır.

Nebula Blue (mavi)  ve Mirror Grey (gri) gibi yeni degrade renk seçenekleriyle 21 Mayıs’ta satışa sunulacak,  OnePlus 7 Pro sadece £ 649’dan başlayan fiyatlar ile piyasaya sunulacaktır.  

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X