Reeder P12 Özellikleri ve Fiyatı
0

Reeder markası akıllı telefon sektörüne yeni giriş yapmış firmalardan bir tanesi olsa da peşi sıra çıkartmış olduğu amiral cihazlar ile beraber dikkatleri de üzerine çekmiş bir konumda yer alıyor. Nitekim bu kadar fazla markanın olduğu bir ortamda kendisini ayrıştırıcı bir takım özelliklerin de telefonlar ile buluşması beklenen gelişmeler arasında yerini alıyor.

Hal böyle olunca Reeder P12 cihazı da yansıtmış olduğu farklı tasarım ve donanım özellikleri ile beraber şimdiden konuşulmaya başlanan cihazlar arasına giriş yapmış durumda. Öyle ki telefonun daha ucuz bir fiyat skalasını benimsemiş olması ve daha çok kullanıcı dostu bir batarya ve pil sunması da tabi ki önemli verilerden bazıları olarak söylenebilir. Hemen hemen her akıllı telefon üzerinde görmeye alışık olmadığımız bir etiketi ile beraber satışa sunulmuş olan Reeder P12 cihazını 1.699 liraya temin edebileceğinizin bilgisini de bu noktada vermiş olalım.

Reeder P12 cihazı hem çıkmış olduğu sektör ile hem de kullanım kolaylığı ile beraber belirli farkların yaşanmasına da ön ayak oluyor. Özellikle daha düşük verimde olan performansı ve daha ucuz bir yapıda olması insanların bu telefonu neden tercih etmesi gerektiği konusunda bazı soru işaretlerini de beraber getiriyor. Ancak olayın iç yüzüne baktığımız zaman karşımıza çıkan gerçeklerin pek bu seviyede olmadığını da söyleyebiliriz. Öyle ki donanım özellikleri ile beraber aslında daha uzun vadeli bir telefon kullanımını da Reeder P12’de bulmanız çok şaşırtıcı olmayacaktır.

Teknik Özellikler
Şebeke Frekansı LTE (4G)
Mobil Veri Hızı 4.5G Uyumlu

İşlemci Özellikleri
İşlemci Türü MediaTek MT6750
İşlemci Hızı 1.50 GHz
İşlemci Sayısı 8 Çekirdek

Ekran Özellikleri
Dokunmatik Ekran Var
Ekran Boyu 5.5 inch
Ekran Renk Sayısı 16 Milyon

Kamera Özellikleri
HDR Yok
Digital Zoom Yok
4K Video Kaydı Yok
HD Video Kaydı Var
Kamera Çözünürlük 13 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü 5 MP

Bellek
Dahili Hafıza 32 GB
Desteklenen Hafıza Kartı Micro SD

Genel Özellikler
Menşei Çin
Garanti 24

Güç
Pil Gücü 4350 mAh
Diğer
İşletim Sistemi Android 7.0 Nougat

Bağlantı Özellikleri + Portlar
Bluetooth Var
Wi-Fi Var
GPS Var
NFC Yok

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X