Royole FlexPai Katlanabilir Telefon
0

Royole FlexPai Katlanabilir Telefon

Katlanabilir telefon için Samsung’un yeni modelini bekliyorsanız ve hala Royole FlexPai  katlanabilir telefon hakkında bilginiz yoksa sizi  bilgilendirelim.  Katlanabilir 7.8 inçlik bir cihaz olan Royole FlexPai  size tüm akıllı telefon özelliklerini  sunuyor.  Akıllı telefon sektöründe Royole FlexPai  katlanabilir özelliği ve çok yönlü  tasarımı ile en ünlü  markaları bile geride bıraktı. İphone, Samsung gibi  markalardan beklenen  katlanabilirlik özelliğini Royole FlexPai  sundu.

Esnek ekran yapısı ve bükülebilir ekran ile gelecek hakkında bir imaj oluşturuyor.  Akıllı telefonların geleceğini şekillendirecek ve piyasaya hareket katacak potansiyele sahip görünüyor.  Şimdilik siparişleri 30-60 gün içerisinde teslim edebiliyor.  Fiyat yeni teknoloji olduğu düşünülürse ne olur, aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz.

Royole FlexPai telefonu elinize aldığınızda aslında  7.3 inç’lik 2 akıllı telefonu elinize alırsınız.  Telefon kotunuzun arkasına girecek incelikte değil.  Ancak çantaya attığınızda kesinlikle özel sistem sayesinde kendiliğinden açılmaz.

Tek olumsuz özelliği  kapatıldığında tamamen düz bir tasarım değildir.  Ancak yeni  nesil  teknoloji olduğu düşünülürse elbette bu küçük kusuru görmezden gelebiliriz.

Royole FlexPai telefonun  tasarımı her ne kadar şimdilik mükemmel olmasa da water OS yazılımını Android 9 üzerinde çalışan işletim sistemi tabletten telefona geçişte kolaylık sağlıyor.

Flaş ve kameralar OIS (optik görüntü dengeleme) özelliği fotoğraf ve video çekmeyi sevenlere alternatif akıllı telefon seçeneği  sunuyor.  Üstelik katlanabilir  özelliği ile normal bir akıllı telefondan daha yüksek performansı ile…

Royole FlexPai  Özellikleri 

  • 6Gb RAM
  • 128GB depolama alanı
  • 8 İnç
  • 4:3 Ekran
  • 920 x 1.440 çözünürlük
  • Qualcomm Snapdragon 855 CPU

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X