SAMSUNG GALAXY S10 ve S10 PLUS
0

Galaxy Note 9 muhteşem bir cihaz olsa da, Samsung, S10 Plus’taki tüm fonksiyonlar işlemci dahil daha gelişmiştir.  RAM alanı, daha büyük kapasiteli bir bataryası ile  Galaxy Note 9 ile karşılaştırıldığında iki ekstra kamerası ile muhteşemdir.  Galaxy S10 Plus  teknoloji üstünlüğü ve fonksiyonel verimliliği ile en iyi noktaları hak eden bir akıllı telefondur.

Geçen yılki S9 Plus sağlam bir Android akıllı telefondu, ancak S10 Plus ultra geniş kamera ile daha uzun pil ömrü, One UI ile büyük ölçüde geliştirilmiş yazılım (güncelleme S9 Plus’a ) geliyor. Ve cihazı kablosuz olarak diğer cihazlar ile şarj edebilirsiniz.

Akıllı telefonların  yelpazesine baktığınızda, Samsung’un Qualcomm Snapdragon 855, 6,4 inç Süper AMOLED Infinity-O ekran, 8GB RAM (12GB opsiyonlu), daha fazla kapasite için microSD’li 128GB – 1 TB depolama seçeneklerine sahip olduğunu görmek çok etkileyici , beş kamera, IP68 derecesi, WiFi 6, Bluetooth 5, ANT +, 4100 mAh pil ve muhteşem Prism renk seçenekleriyle çarpıcı bir tasarım.

Samsung Galaxy S10 Plus, yüksek su geçirmezlik, hızlı kablosuz şarj, çarpıcı bir Süper AMOLED ekran, genişletilebilir microSD depolama, 3.5mm kulaklık girişi ve daha fazlası gibi mükemmel Galaxy Foundation özelliklerine sahip olmaya devam ediyor.

Galaxy S10 Plus Nisan ayında satışa sunuldu. Samsung her geçen gün kendini yenileyen teknoloji ile sektörde ilk 3 arasında yer alıyor.  Katlanabilir telefon teknolojisi ile yenilenen sektör her geçen gün beklenen yenilikleri sunmaya devam ediyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X