Samsung Galaxy S9 Detay Ve Özellikleri
0
samsung galaxy s9

 

samsung galaxy s9 Akıllı telefonların hayatımızın kolaylaştırıcı bir unsuru olduğu şu günlerde her geçen gün yeni bir model piyasaya sürülüyor. Samsung markası da son olarak şıklık zariflik ve teknolojiyi harmanlayarak Galaxy S9 modelini piyasaya çıkarmıştır. Peki, Samsung Galaxy S9 özellikleri nedir bir göz atalım.

Galaxy S9 modelinin en belirgin özelliği kamerasında kullanılan çift diyagramdır. Bu ne anlama geliyor şöyle ki çekim yaptığınız yerin ışık açısına göre kendisi parlaklık ayarı yapıyor. Karanlık ortamda fotoğraf çekimi yaparken daha fazla ışık alarak aydınlık ve net bir fotoğraf ortaya çıkarmaktadır. Hd özellikte video çekimlerinizde anı yavaşlatan ultra ağır çekim özelliği bulunmaktadır. Ultra ağır çekim ile yaptığınız çekimleri gif formatına çevirme imkanı vardır. Çekmiş olduğunuz selfieleri emoji haline dönüştürme özelliği vardır.

Canlı çeviri özelliği ise Samsung Galaxy S9 detay özelliklerinden birisidir. Akıllı tarama özelliği ile yüz taramasını ve göz taramasını beraber kullanan teknoloji yakalanmıştır. Samsung hesabınıza diğer Samsung cihazlarından erişim kolaylığı sağlanmıştır.

Görüntüsü de teknolojisi kadar son moda olan Galaxy S9 modeli çerçevesiz ekran şıklığını sunmaktadır. Ön ekran tüm cam özelliği taşımaktadır. Böylece video izlerken ekranın tam boyutu kullanmış olmaktadır. Kullanılmış olan AKG stereo hoparlör ile net duyum imkanı sağlar ve Dolby atmos ses özelliği ile daha canlı ve zengin ses imkanı vermektedir. Galaxy S9 modeli leylak moru, gece siyahı ve titanyum grisi renkleriyle satışa çıkarılmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X