Samsung Yeni Galaxy Kuşağı
0

10 yıl önce başlayan akıllı telefon serüveni, güncellemeler ile her geçen gün kendini yeniliyor.  Yeni nesil  teknoloji ile üretilen telefonlardan.  Samsung Galaxy S10e,S10 ve S10+ ile ilgili  son gelişmeler hakkında aşağıda bazı detaylar paylaşıyoruz.

Samsung son zamanlarda telefonlarının dizaynları konusunda çok yol aldı.  Gereksiz ve dikkat dağıtan özellikleri kullanıcı taleplerini  dikkate alarak elemine eden marka çentik sorununu ortadan kaldıran tarzda akıllı cep telefonlarını üretmeye başladı. Mükemmele  yakın lazer kesim, ekran güvenlik sistemleri,Dynamic AMOLED ekran ve Infınıty – O Display’i şimdiye kadar ki en yenilikçi Galaxy ekranı yapıyor.

Samsung Galaxy S10 ve S10 +Doğrudan ekrana entegre edilen yeni ultrosonik parmak izi okuyucusu , basit bir dokunuşla kilidin açılmasına izin veriyor.

Samsung kamera teknolojisinde şüphesiz en iyi markalardan biridir.  Tüm dünyayı kadrajına sığdırmak istiyorsan doğru noktadasın.  123 derecelik görüş alanına sahip Samsung telefonlar ile muhteşem fotoğraflar çekmek için ultra geniş açılı kamerayı kullanabilirsiniz.   Akıllı kamera özellikli akıllı telefonlarda olması gereken en önemli özelliklerden biri kamerayı sahneye göre otomatik olarak optimize eden akıllı kamera ile her zaman mükemmel fotoğraflar çekmek mümkündür.

Samsung yeni nesil telefonlardan beklenildiği gibi  kablosuz şarjın yanı sıra fast, wireless Recharge 2.0 telefonunuzun performansını ve paylaşım giderini  %100 daha hızlı raporlarsınız.

Akıllı Wi-Fi Samsung yeni nesil telefonlarda en önemli özelliklerden biridir.  Wi-fi 6 standartları ile yüksek hızlara ulaşıyor ve bağlantınız ortak kullanılan ağlarda bile güvenliğini koruyor.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X