Telefon Teknolojisinde Son Gelişmeler
0

Akıllı telefonlardan araç telefonlarına mobil teknoloji o kadar hızlı gelişmeye başladı ki, takip etmekte zorlanıyoruz.  Dünyanın en iyi telefon üreticisi markalar arasında rekabet her gün kızışıyor. Alexander Graham Bell telefon icadının bu noktalara geleceğini ön görmüş müydü bilemeyiz ancak biz bu icadın çok daha ileriye gideceğini öngörüyoruz.

Teknoloji tutkunlarına hitap edecek bir yazı ile karşınızdayız, gelecek telefon teknolojisindeki son gelişmeler nelerdir?  Mobil cihazlar iletişim kurmayı, işlerinizi her yerden yönetmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştırır.

Telefonlarımız hala bir şebekeye bağlı olsa da Wi-Fİ VoIP ağlarında şebekesiz çalışabilir.  Birçok teknoloji meraklısı, tüm iletişim ve eğlence ihtiyaçlarını bir arada içinde barındıran akıllı telefonların hayalini kuruyor.  Katlanabilir telefon teknolojisi ile bu istek çok yakında hayata geçeceğe benziyor.

İnternet, ivmeölçer ve GPS’si bir araya getiren cihazlar yakında piyasada olacak, örneğin farklı bir yeri ziyaret ettiğinizde aracınızdan inmeden herhangi bir binaya akıllı telefonunuzu doğrulttuğunuzda binanın tarihçesi ve diğer tüm bilgilerine sahip olacaksınız.  Müze gezileri için eğlenceli değil mi?  Yâda kalacağınız yeri tarihçesine göre seçmek içinizi rahatlatmaz mı?

Alışveriş ve ödeme yöntemleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?  Hücresel elektronik demelerin daha fazla bilgi kazanmak için nasıl çalıştığını görün.   Apple Iphone’un başarısından beri, dokunmatik ekranlı telefonlar gittikçe daha popüler hale geldi. Ancak sık sık mesaj gönderen ve sıklıkla e-mail kullanan kısacası iş için kullanan kesim blackberry tuş alışkanlığından vazgeçebilmiş değil!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X