Vestel Venus E3 Özellikleri ve Fiyatı
0

Akıllı telefon sektöründe kendine yer edinmeye başlayan ve Türkiye merkezli cihazı piyasaya sunmaya başlayan ilk firmalardan bir tanesi olan Vestel markası yaptığı yenilikler ile beraber oldukça kullanıcı dostu olduğunu da her fırsatta gösteriyor.

Genel olarak beyaz eşya ve televizyon sektöründe görmeye alışık olduğumuz ürünleri ile gündemde olmasına rağmen akıllı telefon konusunda da çağı yakalamayı hedefleyen Vestel’in amiral cihazlarından bir tanesi olan Venus E3‘de özellikleri ve fiyatı ile göz kamaştırmaya devam edecek gibi duruyor.

Öyle ki diğer markaların aksine daha net bir fiyat skalası ortaya koymayı başaran firmanın renk seçimi konusunda da oldukça etkileyici emareleri sunduğunun altını çizelim. Siyah ağırlıklı bir tasarımı ile beraber müşterilerin huzuruna çıkmayı başaran Vestel Venus E3 cihazının 899 liraya alıcılarını beklediğini belirtmek bu noktada doğru olacaktır. Tabi ki herkesin aklında oluşan konulardan bir tanesinin de bu denli ucuz bir telefonun özellikleri olacaktır.

Vestel Venus E3 Özellikleri

Cihazın özellikleri fiyatına bakıldığı zaman performans olarak kullanıcıyı memnun edecek seviyede olarak söylenebilir. Temel ihtiyaçlara cevap vermeyi başaran cihazın hem dış tasarımı hem de donanımı aslına bakıldığı zaman bütün telefonların ortak noktasında olan değerleri de yansıtıyor.

5.0″ 1280×720 HD IPS Ekran
4 Çekirdekli MediaTek İşlemci
Android Nougat 7.0
HDR Kamera Modu
Dahili FM Radyo

5 megapiksel kamerası ile oldukça zarif bir kullanımı vaat eden Vestel Venus E3 cihazı hemen her yönü ile farklı bir kullanımı da bünyesinde barındırıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X