Vestel Venus V4 Özellikleri ve Fiyatı
0

Vestel markası genel olarak insanların karşısına beyaz eşya markası, televizyon modeli gibi piyasaya sürmüş olduğu bu tarz ürünleri ile beraber çıkmaktadır. Ancak Vestel aldığı benzersiz kararlar ile beraber tekrar akıllı telefon sektörüne hızlı bir giriş yaptığını da kanıtlamış durumda.

Özellikle çıkarmış olduğu telefonların hemen hepsinde belirli bir fiyat politikasını yansıtmayı başaran firma bu ritüelini Venus V4 cihazına da uygulamış konumda yer alıyor. Nitekim akıllı telefon piyasasında yüksek maliyetli cihazları görmenin mümkün olduğu da göz önüne alınırsa Venus V4 cihazının bu yönü ile de kullanıcılara yardımcı olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Farklı tasarımı ile dikkat çeken cihazın en dikkat çekici özelliği ise bir başka telefon tarafından şarj edilebilmesi olacaktır. Tabi ki bu bağlantı kablosunun paket içinde olmadığını ve ekstra olarak alınması gerektiğini de vurgulamış olalım. Batarya konusunda da farklı bir rota izlemiş olan Vestel markasının Venus V4 cihazının fiyatı ise 1099 lira olarak belirlenmiş durumda.

Dolayısı ile telefona sahip olabilmek adına çok büyük bir ücreti gözden çıkarmanız da gerekiyor. Hemen her türlü ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte olan Venus V4 cihazını almak farklı bir kullanım imkanını da sizlere sunmuş olacaktır. Şimdi bu kadar detayları ile beraber ön plana çıkmayı başarmış olan cihazın diğer özelliklerine de kısa bir göz atalım.

Genel Özellikler
İşletim Sistemi Android 7.0 (Nougat)
Bellek (RAM) 3 GB
İşlemci Hızı 1.25 GHz

Boyut & Ağırlık
Boy 152 mm
Genişlik 77.6 mm
Kalınlık 8.7 mm
Ağırlık 182 gr

Hafıza
Dahili Hafıza 32 GB
Harici Hafıza 64 GB’ye Kadar Arttırılabilir Hafıza

Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu 5.5 İnç
Ekran Çözünürlüğü 1280×720 Piksel
Ekran Teknolojisi IPS Dokunmatik Ekran
Ekran Tipi 2.5 D Gorilla Glass 3

Kamera
Arka Kamera 13 MP
AutoFocus
Flaş
Ön Kamera 5 MP

Video & Multimedya
Video Çözünürlük 1280×720 Piksel
Video Kayıt 1280×720 Piksel 30 Kare/Saniye
Görüntülü Konuşma İnternet Üzerinden Uygulama İle
Radyo FM Radyo

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X