Xiaomi Black Shark 2
0

Oyun oynamak bir tutku olmasının yanı sıra akıllı telefon, tablet yada bilgisayar üzerinden oyun oynamak şimdi  bir  sosyalleşme aracı olarakta görünüyor.   Birçok kişi normal rutin hayatın içinde belli saatlerde sanal ortamda bir araya gelerek oyun araçları ile sosyalleşiyor ve eğleniyor.

Akıllı telefon aracılığı ile oyun oynayanlarda az değil! Özellikle Black Shark cihaz  kullanmaya başlayan oyun severler oyunun tadına bir tablet yada konsollu bilgisayar aracılığı ile bağlanarak oynadıkları kadar zevk alabiliyorlar.   Black shark performansı ve Xiaomi Black Shark 2 beklenen özellikler konusunda aşağıda yeterli veriye ulaşabileceğinizi düşünüyoruz.

Xiaomi Black Shark 2018 yılında piyasaya sundu ve oyun severler tarafından oldukça ilgi  gördü.  Şimdi  ise oyun severler Xiaomi Black Shark 2 telefonun piyasaya çıkışını bekliyor.  Xiaomi’nin yan kuruluşu Black Shark 2 telefonu hakkında en son fısıltılara bir göz atalım;

Liguid Cool 3.0 teknolojisi olarak adlandırılan termal yönetim sistemi gibi  özellikler ile piyasaya çıkacağına inanılıyor.  An tu tu kaynaklı veriler;  Performansı 359.973 puan almış oyun severlerin gözdesi Xiaomi Black Shark 2 8Gb Ram, 128 GB depolama alanına sahiptir.  Android telefon  640 SoC ile eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 855 SoC’dan güç alıyor gibi görünüyor.

İlk gireceği Pazar Hindistan olarak açıklansa da bir kesinliği var gibi  görünmüyor.  Her birimizin farklı bir hobisi  var.  Bazılarımızda oyun oynamayı seviyoruz değil mi?  O halde telefon sektördeki büyük markaların oyun severleri  unutmadığını hatırlatmak isteriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X