Xiaomi Redmi S2 Fiyatı ve Özellikleri
0

Xiaomi markası son yıllarda yapmış olduğu akıllı telefon atılımları ile beraber ilgi odağı olmaya devam ediyor. Markanın üretimini sağladığı akıllı telefonlarında ilk amaç olarak güttüğü çeşitli detayların olduğundan da bu noktada bahsetmek gerekiyor. Nitekim yenilikçi bir tasarıma sahip olan kamera sistemi, ekranın genişliği ve batarya kullanımı bakımından oldukça ilgi çekici bir noktada yer almaya devam ediyor.

Hal böyle olunca Xiaomi Redmi S2 cep telefonlarında da bu saydığımız olan özellikleri görmemiz son derece mümkün bir konumda yer alıyor. Akıllı telefon tercihi yaparken insanların dikkat etmesi gereken belirli kriterlerin varlığından da söz etmek bu noktada gerekli bir değerlendirme olacaktır. Zira özellikleri ve fiyatı bakımından oldukça ön planda olmayı başaran Xiaomi Redmi S2 cep telefonu da bireylerin telefon ihtiyaçlarına doğrudan cevap verebilecek olan donanımsal özelliklerini de bünyesinde barındırmayı başarıyor.

Bunların yanı sıra farklı renk seçenekleri, ekranın oldukça kullanışlı olması da telefon alma potansiyeli olanlar için bulunmaz nimetler arasında sayılabilir.

Xiaomi Redmi S2 cihazının güncel fiyatını da bu aşamada belirtmek doğru bir yaklaşım olacaktır. 1,999 TL’ye alıcılarını bekleyen akıllı telefonun kullanım performansı bakımından da rakiplerine oranla daha net bir noktada yer aldığını vurgulamak lazım. Dolayısı ile cihazı kullanmaya başladığınız andan itibaren hem kamera özelliklerinin ne kadar değerli olduğunu hem de bataryanın sinir sisteminizi bozmayacak yapıda olduğunu da anlayacaksınız. Telefonun öne çıkan genel özellikleri ise şu şekilde;

Çözünürlük 720×1440
Model Redmi S2 64GB
Garanti Süresi 2 Yıl
İşlemci Hızı 2 GHz
Boyut 160.7 x 77.3 x 8.1 mm
Ön Kamera Var
Ağırlık 170 gr
Dahili Hafıza 64 GB
Dokunmatik Ekran Var
Bağlantı Seçenekleri Bluetooth, Wifi, 3,5 mm Jack
Ekran Tipi IPS LCD
GPS Var
Arttırılabilir Hafıza Var
Ram Kapasitesi 4 GB
Çift Sim Var
Desteklenen Hafıza Kartı microSD
Arttırılabilir Hafıza Kapasitesi 256 GB
İşletim Sistemi Android 8.1
Kamera Çözünürlüğü 12 + 5 MP
Görüntülü Konuşma Uygulama Üzerinden
Hesap Makinesi/Kronometre Hesap Makinesi, Kronometre
Video Oynatma Özelliği Var
Ön Kamera Çözünürlüğü 16 MP
Pil Kapasitesi 3080 mAh

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X