Xiaomi yeni teknoloji 17 dakikada şarj
0

Taşınabilir bir batarya yada şarj aleti modellerine kolaylıkla ulaşarak, peşin yada taksitli satın alabiliyorsunuz.  Ancak bu cihazları alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilginiz var mı? Teknoloji günbe gün  gelişirken teknoloji haberleri şarj cihazlarına gereksinim duymacağımız  bir çağın kapıda olduğu söylüyor.  Ar-ge çalışmalarında magnezyum bazlı pillerin bu konuda faydalı olacağı öngörülüyor.

Akıllı telefon teknolojisi  her geçen gün yenilikler ile heyecanlandırıyor. Artık 17 dakikada şarj olabilecek teknolojik gelişmeyi sunan  Xiaomi, kullanıcılarının yüzünü güldürdü.

“Super Charge Turbo”  süper şarj turbo  olarak geçen yeni teknoloji ile ilgili  sosyal medyada videolar yayınlanmaya başlandı.  Verilen detaylara bakılırsa süper şarj turbo 4000mAh akıllı telefon bataryasını 7 dakika gibi bir sürede %0’dan %50’ye kadar şarj edebiliyor.  Eğer 10 dakika şarjda bırakırsanız doluluk oranı %100’e kadar çıkarır, yani Xiaomi cihazınızı tam olarak kaç dakika da şarj eder?   Sadece 17 dakikada şarjınız tam doluluk oranına ulaşır.   İnanılmaz değil mi?

Hayatın içinde bir toplantıdan diğerine koşarken arada çocuğunuzu takip eder, yaz tatili için akıllı telefonunuzdan rezervasyon yaparsınız.  Ve bu arada şarj bataryasını düşünmek gerçekten küçük bir detay gibi  görünse de oldukça yorucudur.

Hızlı şarjın kabiliyetlerini gösterebilmek için Xiaomi cihaz ile test edilen süper şarj turbo 4000mAh hücresini 17 dakikada tam olarak şarj etti.  Xiaomi cihazı tam olarak bu kadar kısa sürede şarj edebilen alet hayatın koşturmacası içerişinde çok büyük kolaylık sağlayacağa benziyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

X