Yeni iPhone 2019 özellikler ve söylentiler

2019 yılında birçok akıllı telefon üreticisi gibi iPhone’da vaadlerde bulundu ve sabırsızlıkla Iphone 11 veya Iphone XI çıkış tarihini, tasarım değişikliklerini, fiyat ve teknik özellikleri hakkında bilgilenmek istiyoruz. İşte tüm dünyada Iphone 11 veya Iphone XI ile ilgili söylentiler;

Yaklaşık 6 ay sonra piyasada olması beklenen Iphone 11 veya Iphone XI smart telefon teknik zeliklerden dış tasarımına  meraklılarını çılgına çeviriyor.

Apple ekrana zarar vermekten kaçınmak için kendini  soğutan katlanabilir bir telefon patenti için başvurusunu yaptı. Kare tasarımlı üç mercekli bir kameraya işaret ediyor. Kan şekeri düşüklüğünü haber veren bir sistem olduğu düşünülüyor.  Çünkü patent başvurusu bunu işaret ediyor.

En sıcak söylentilerden biri, yeni iPhone’ların arkasındaki üç mercekli kamera ile ilgilidir. Fakat bu nasıl tasarlanacak? Bunun için ilk konsept illüstrasyon Ocak ayında çıktı ve kamerayı düzensiz bir kare halinde gösterdi.Bakalım heyecanla bekliyoruz.

Ekran soğuduğunda bükülme ekseni etrafında bükülmeyi kolaylaştırmak için ” bükülme eksenini örten göstergenin ısıtılması ile ilgil  bir bölüm görünüyor.

Iphone 11 veya Iphone XI  için söylentiler bunlarla sınırlı değil, çentik ile ilgili sanıyoruz çentiksiz olacak ancak kamera ve yüz tanıma sensörlerinin ötesine geçen teknolojisi takdir ediliyor.  Bazı söylentiler oldukça iddialı görünüyor.   Orijinal iPhone’daki Home düğmesine benzeyen ikonik ve tanınabilir bir tasarım parçası olduğunu savunuyorlar.

Su Geçirmez Iphone 11 veya Iphone XI 

Yıllarla Iphone su geçirmez özelliklerini artırdı. Ancak yine de mükemel sayılmaz. bir aksesuar bağlı iken suyun altında ıphone kullanmak istiyorsanız bu sizi zorlayacaktır.  Patent başvurusunda sıvı geçirmez bir contanın varlığı tanımlanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir